Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!


Priporočene objave

  • Odgovorov 551
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Moja logika je pa taka... Sam sem GTA navdušenec. Enostavno ni bolšga kot ukraden avto in ukradena policijska pištola pod sedežem. Pa se gremo vozit!!!

Zdej a bo boljša Mafia 2 ali GTA 4 ali Saints Row 2... Verjetno bo GTA najboljši, vendar...

GTA4 bo po 2 mesecih končan in preigran... In potem bo na vrsti Mafia ali Saints Row... Kaj je pomembno? To da bo v letu 2008 veliko avtomobilskih streljačin ala GTA za katere bo za vse na moji konzolici prostor.

Dejstvo je da če vam je dober GTA vam je dobra tudi Mafia ali Saints Row. Upam samo, da bo mafia imela boljše avtomobile.

In itak da bom preigral vse "avtomobilske streljačine" ker mi te igre dajo fix :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

H5n1 vsak ma svoj nacin, se pa strinjam da bota GTA in Mafia kr tesno skupi ... mi je pa osebno GTA bolsi kot mafia ... nekako sm ga vec prespilo tk da sm glede IV cist zrajcan ^^

Mafia bo verjetno mela iste avtomobile oz. zlo podobne ... ;)

Saint Row pa ne vem ... nism spilo tega spila sam verjetno se bo nasel prostor zanj v moji omari ^^

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Najboljše, da pogledaš med angleškimi trgovinami (Game.co.uk ali pa kaj podobnega) ter vzameš kakšno malce boljše pošiljanje. Znabiti, pa da bo kakšna slovenska štacuna (Mantis, Igabiba, 3D Svet) zadevo dobila na dan izida - je redko, se pa zgodi. :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

V mantis skoda gledat ker bo cena prevelika.

Mislim da je koper (www.svet-iger.com) rekel da bo imel na dan izida :)

Iz tujine pa ce bi jo dobil zelo poceni in si omislil malo boljse posiljanje kot je mahe rekel. Drugace pa se ne splaca ker bos cakal dlje kot pri nas, po vsej verjetnosti.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Tole sm pobrav z www.gta4.net

Multiplayer

GAME MODE

Deathmatch

2-16

Fairly self explanatory. Anything goes, you can use any tactics you like to kill off the competition. Confined to specific areas of Liberty City to keep the action intense.

Team Deathmatch

2-16 (in up to eight teams of two)

Same as above, except you're working in teams. It's possible to have up to four people in one car (or helicopter).

GTA Race

1-16

Race through the city on predetermined courses in a variety of different vehicle classes. You can pick up weapons en route and use these against your opponents, and you can also swap vehicles if you find a better one during the race.

Mafiya Work

2-8

Mafiya boss Petrovic has jobs for you, which he'll describe to you over the phone. Each job is like a simplified mission. You might have to pick up recruits for the firm or take out a target, or - PLAY Magazine's favourite - find and then dispose of a dozen severed heads.

Team Mafiya Work

2-16 (in up to eight teams of two)

Same as above but this time you are in competition with another mafiya team for the same job. More tactical this time, and more challenging.

Cops N Crooks

4-16 (in two teams)

One team plays the crooks, one the cops. One of the players on the crooks' team is [randomly] assigned the boss and the others have to protect him and get him to an escape location on the map, while the cops have to hunt and kill him.

Hangman's NOOSE

2-4

Mafiya boss Petrovic has illegally flown into Francis International Airport, and someone has tipped off NOOSE. You and your team must protect Petrovic and get him to a safe location in Liberty City.

Free Mode

1-16

Go anywhere and do anything! Like single-player, except playing with your friends.

Uglavnem, NORO

kumi čakam da se dobi 4 folka pa v vsak avto po 2 pa se gremo lovit xD

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.