Jump to content

The Last of Us Part II

Ozi doživlja igričarske vrhunce s PRESS izvodom ter obenem v nizkem štartu pripravlja early-preview, ki bo ta petek 12/06
Prvi vtisi o TLOU2
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Gapi x3

[Uradna Tema] Grand Theft Auto IV!!

Recommended Posts

Sej to je finta cele dirke. Voziš okoli, se zaletavaš, ti začne avto goret... Hitro skočiš(te) ven, zgrabiš nov avto, mogoče celo tovornjak al kaj takega... Pač, kaj ti je na voljo.

Na uradni strani pa se je pred kratkim pojavilo nekaj novega materiala. Se pravi, 2 novi radijski postaji, kviz o preteklosti Liberty Cityja itd.

Čez 52 minut pride četrti in zadnji trailer.

To bo nekaj :D

In točno to se je ob 23h po našem času zgodilo. Trailer je tukaj.

Link je sicer do standard def. verzije, ker mi high def. neke zajebava. Anyway, things to look out for:

- najprej sem opazo, da je nekak ful manj framerate dropov, v primerjavi z ostalimi trailerji... povejte še vi svoje mnenje

- pazite na ESRB rating seznam na začetku :lol:

- par kul avtov, recimo tisti Murcielago lookalike

- Manny Escuela bo najbrž moj najljubši character v igri :lol: "well, sometimes you gotta break some omlettes, to make some eggs, you know what I'm sayin'...

Bah ce bo tak kot je GRAW2 bo slideshow online coop :P

Prvič čujem da bi GRAW2 framedropal v multiplayerju/coopu, pa sem preigral vse coop misije.

Tanov trailer od GTA4 je pa :bowdown: 1 month to go :innocent:

upam samo, da nebodo avti eksplodiral če se bojo na streho obrnl :crossfingers: . usaj malo realnosti bi lahko bilo....

drgač pa... ...JA! komaj čakam sam še 1 mesec pa se bomo spet lahko znašali nad cigani, babicami in modrimi dreki :bowdown: wiiii :D

A je kdo vido kje kak countdown timer, ki bi si ga lahk dal v signature al pa na namizje?

Ok, že mam. Tole:

untitled.jpg

Pa še glih lepo na okrogli številki sem ga slikno :D

Carnage tnx anyway :beer:

Tule dol potegneš taspodni fajl. Polek je readme fajl, piše kak morš vse naret.

Zaj grem pa spat, se morem ob šestih zbudit jutri...

Enjoy :bowdown:

Damn na IGNu mate 11 stranski intervju z Dan Houserjem, danes bodo pa se dodal 10 drugih strani.

29. je uradni worldwide izid, pride na torek. Možno, da bojo meli kje po svetu že v ponedeljek, pri nas pa najbrž tekom tedna. 3D svet, igabiba najbrž, svet iger al kak že...

Na Gametrailers pa je objavljen intro leak, pač en ki je že igral igro, je objavil intro. Zgleda kr prav. Tule je.

Jaz sem tudi pri svet iger naroco ko so meli tisto z popustom. Pa nisem nic se dobo klica.

Ocitno je ta trgovin ripoff. Prvo majo dobro ceno in se cudijo da dobijo dosti narocil. Zdaj so pa kr ceno dvignili pa seenrkat narocila zbirajo. Mislim wtf. Grem reje drugam kupit pol.

sej sm prašu če zame ko sm prej prednaroču tut vela nova podražitev, če ja nej grejo v PM če ne pa cool.

Aja torej si jim ti email poslal. Sem mislo da sami klicejo kot je pisalo ob narocitvi.

Ce ne dobim po tisti ceni ne kupim nic vec tukaj. Grej reje v avstrijo kurc.

Res bedno ja. Sicer logično, da povišaš ceno, če se izdelek dobro prodaja, ampak ne na tak način. Zdaj točno ne vem kak bojo to rešli, sam kul pa sigurno ni.

Vido sem tud oni plakat, za katerega zbirajo prednaročila... Sej bi ga kupo pa to, ker je res a big piece of paper (70x100 cm), sam 25€ pa sigurno ne dam :crazy:

Pa zakaj majo neke fake screenshote ko greš gledat igro :lol:

No ko bos zvedo ce velja za vse podrazitev porocaj. Bom pac sel v avstrijo iskat. Na dan izida se verjetno nebojo meli tak da enrkat do petka, sobote bi pa skoraj lahko meli. Menda.

btw. planira kdo od vas kaj online bang gangat? :P

To je moja primarna zelja da bo online cool. :rock:

Haha jz sem enga modela z Bolha nategnu da prednaročim GTAIV ki jih bo rihtal, poslušte tole za 90e!!!!. Upam, da je tist piece of shit kdo od vas da ga nabunkamo na lan partiju :razzy: