Skoči na vsebino

trgovine


freak

Priporočene objave

www.slana-com.si

Ta stran zgleda smuljiva, cene so z DDV (sem vprašal) in nekatere konfiguracije zgledajo cenejše sestavljene kot je sploh možno dobit komponente. Vsaj takšen je bil moj vtis.

tole trgovino si že dolgo ogledujem in se tudi meni zdi sumljinva...poleg tega je kak leclers se kar poceni ce imas kartico, ker ce si tam sam sestaviš računalnik ali pa greš na mimovrste meni ni poceni :)

Link to comment

www.jae.si www.agt.si www.funtech.si

Pri Jae in AGT imam dobre izkušnje z nabavami komponent, brez komplikacij menjajo zadeve, če je kaj narobe. Npr. v AGT so mi ravno včeraj brez komplikacij vzeli nazaj en napajalnik, ker je v mojem sistemu ob malo večji obremenitvi in temperaturah povzročal zelo čudne in nadležne zvoke. Bi mi sicer dali tudi drugega v test, da vidim, če je z drugim kaj bolje ampak jih niso več imeli na zalogi, od ostalih proizvajalcev pa so bile cene samo še višje, tako da so mi na koncu brez komplikacij vrnili kupnino in vzeli napajalnik po enem tednu nazaj.

Pri JAE pa tudi še nisem nikoli naletel na kakšno mino, pravzaprav sem ravno prejšnji teden tam kupoval grafično kartico in je eni drugi stranki prodajalec ponudil, da vzame grafično in jo vrne, če mu ne bo všeč (ker je iskal isto grafično drugega proizvajalca). Meni je ob nakupu grafične še šenkal en kabel, ki se drugače ponekod še vedno prodaja po par evrov (nadstandardno dolg IDE kabl).

V Funtechu sicer še nisem nikoli uveljavljal kake garancije ali reklamacije, ampak imajo cene na nivoju in tudi ne slišim kakih pritožb čez njim.

Mlacom pa je poglavje zase, že ko stopiš v trgovino ima prodajalec nad glavo list, ki te obvesti, da kupljenega blaga ne menjajo in ne vračajo kupnine. Ko sem imel težave s kupljeno grafično kartico, so mi "prijazno" povedali, da ker nisem naročil preko interneta (imajo namreč tudi internetno prodajo) niso dolžni ničesar urejati z menoj (razen da dam na servis, kjer so itak potem povedali, da dela in da imam jaz pač kompatibilnostne težave, kar pa ni več njihov problem) in da če ne verjamem lahko kličem inšpektorja. Google pa je itak poln zgodbic o njihovem odnosu. Sicer pa so ob prodaji zelo nasmejani in kolegialni, ko pa prideš nazaj s kakimi težavami, pa pozabi da si boš z njimi karkoli pomagal. Sem na koncu prodal kartico in požrl 30 evrov izgube zaradi preprodaje.

Link to comment
]

Mlacom pa je poglavje zase, že ko stopiš v trgovino ima prodajalec nad glavo list, ki te obvesti, da kupljenega blaga ne menjajo in ne vračajo kupnine. Ko sem imel težave s kupljeno grafično kartico, so mi "prijazno" povedali, da ker nisem naročil preko interneta (imajo namreč tudi internetno prodajo) niso dolžni ničesar urejati z menoj (razen da dam na servis, kjer so itak potem povedali, da dela in da imam jaz pač kompatibilnostne težave, kar pa ni več njihov problem) in da če ne verjamem lahko kličem inšpektorja. Google pa je itak poln zgodbic o njihovem odnosu. Sicer pa so ob prodaji zelo nasmejani in kolegialni, ko pa prideš nazaj s kakimi težavami, pa pozabi da si boš z njimi karkoli pomagal. Sem na koncu prodal kartico in požrl 30 evrov izgube zaradi preprodaje.

Sam kok je tole res... Men ni jasno kako ta Mlacom sploh se lahko posluje s svojim odnosom do strank... Z njimi sem imel sicer tudi poslovne odnose ko so bili oni stranka od moje bivše firme in je bla zgodba tut s tega konca totalna katastrofa :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.