Skoči na vsebino

Vaše najljubše igrice?


Priporočene objave

lol. definitvno ni tema ki bi bla bedna. :D:D :thumbup: . sicer sam osebno špe nimam ds-a, ampak ga že dolgo spremljam. moja prva igra ki si jo bom kupil od dsju je Phoenix Wright-Ace Attorney. Ker sem bolj ljubitelj iger v stilu CSI. ampak tukaj pa še imaš zaslišanje. SANJSKA igra zame :lol::lol::D:D :thumbup:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Nimam najljubšega DS špila, vsekakor pa zame izstopajo Mario Kart, Tetris, Trauma Center in Meteos.

Od bolj nepoznanih in netipičnih: Osu! Tatakae! Ouendan - bizarni glasbeni špil o treh moških cheerleaderjih, ki preko plesa rešujejo življenske probleme soljudi in, na koncu, tudi svet. :lol: Hudi japonski komadi, totalno smešne zgodbice in čist zasvojljiv gameplay. Špil pride v ZDA in Evropo pod imenom Elite Beat Agents, a bo totalno spremenjen - upam, da ne negativno, a bo Osu! Tatakae! Ouendan zaradi japonskega vpliva in glasbe vsekakor ostal povsem samosvoja izkušnja.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

/stražarji, prosim da me ne brišete/

IGRE KDAJ VAM BO JASNO, TOLIKO KOT SE JCT, POL MN3NJALNIKA (jaz naprimer učutlim težim ob omembi da je GOW "igrica")

A NE!!!!!! VI ŠE KAR Z SVOJIMI IGRICAMI!!!!

AHA, BUTL JS, ANGLEŽI PA JA PRAVIJO, "DO YOU HAVE SOME GAMEY?"

AFKORS DA PRAVIJO GAME, IN MI MORAMO TRUD SPOŠTOVATI, IGRE RULZ DA WORLD.

aja, sori za offtopic

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • vrhovni

Ne težite s semantiko o 'igre' ali 'igrice', vsak temu pravi po svoje in nikogar, ki je dovolj odrasel, da se je sprijaznil s tem, da igra konzolaške/PC špile, verjetno ne moti razlika med enim ali drugim.

lukkid: tokrat ne bom brisal, a v opozorilo: če veš, da pišeš o stvareh, ki so popolnoma off-topic, ti to pove kaj? Ne piši o njih v tem topicu, sploh pa ne 3/4 posta z velikimi tiskanimi črkami. Naslednja stopnja ne bo samo izbrisan post, ampak še kaj naprej od tega.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Do zdaj mislim da je top 5 tak za mene af korse:

1.Animal Crossing Wild World

2.Kirby Canvas Curse

3.Metroid Prime Hunters

4.Castlevania Dawn of Sorrow

5.??....

Castlevania Dawn of Sorrow tako nalezljiva muzika da bol ne more bit, grafika in igralnost pa vse je pa še kar kul, no izpostavil bi risanje simbolov z stylusom ki je res kul.

Animal Crossing Wild World, kul ker lahko počneš kaj češ, skoraj.

Kirby: vse delaš z stylusom, od začetka izi proti koncu in sredini malo bol težka.

Metroid: Multiplayer.

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 9 meseci ...
a je ANIMAL CROSSING huda igra? Kakšen je pa način igranja?

Wi-fi ma? pa še velik druzga me zanima o tej igri :bowdown:

Imam AC:WW, ter morem povedat, da je to ena izmed boljših iger za DS. V bistvu je malo podobno tistemu Harvest Moon-u, kjer si igral vlogo kmeta, ter redno skrbel za njivo, pobiranje pridelkov, razna tekmovanja,....

Animal Crossing ima pa podoben sistem igranja, le da tu srečuješ govoreče živali, ki prihajajo v mesto, zgradijo hišo (faza gradnje sicer ni opazna), ter se, če jim ne posvetiš dovolj pozornosti, ali pa če jim kraj ni všeč, tudi odselijo. Potem si z plačilom denarja večaš hišo, kupuješ predmete, ki jih lahko tudi prodaš,...

Denar pa dobiš tako, da si ga "zaslužiš". Pobiraš sadje, loviš ribe, sadiš redkejše sadje, ki je več vredno, da potem iz njega zraste drevo, izkopavaš fosile, loviš metulje ter druge žuželke, pomagaš živalim (nosiš pošto, pakete drugim živalim, za kar ti potem dajo denar, ali pa praktično nagrado), ...

Žuželke, metulje, ribe in fosile lahko prodaš, ali pa jih podariš tamkajšnjemu muzeju. Sadje pa lahko v glavnem prodaš, posadiš, ali pa podariš, .....

V glavnem, če bi hotel napisat vse, bi lahko naredil kar roman. V bistvu je to neke vrste simulacija življenja, le da je tu vse podrejeno zabavi. odvijajo se razna ribolovna, žužkolovna tekmovanja, tekmovanja urejenosti okoli domov,...

Ima Wi-Fi. Povabiš lahko do tri prijatelje v svoje mesto, ali pa lahko obiščeš njihovega. Mislim pa, da lahko na Wi-Fiju delaš vse kar lahko tudi v Single Player načinu. Edini minus je, da nima možnosti DS Download&play (al kak se že reče), to pomeni, da bo vsak rabil svojo igro.

Sicer pa kar nekaj pove tudi moja trenutna lestvica.

Zaenkrat imam samo štiri igre:

1. Mario Kart DS

2. Animal Crossing: Wild World

3. Metroid Prime: Hunters

4. Rayman DS

5. erorr 515- list of remaining games=empty

Link to comment

Razen ze znanih / razvpitih favoritov (Gyakuten Saiban etc) ena od mojih najljubsih je vsekakor PacPix. Zelo enostavna igrica, kje PacMan, ki ga igralec narise na spodnjem ekrancku, ozivi in pac, prezivlja svoje pacmansko zivljenje... tudi primerna za nekogar, ki nima casa igrat epske 100 ur igre (z izjemo Zeld, Super Smasha, Skies of Arcadia in podobnih, za njih pa se zmeraj nekako najde cas... cudno). V bistvu je ena od redkih iger, ki me res razveseli, ko mi uspe doseci "S" ranking - prav imam obcutek, da sem jaz zasluzen za uspeh. :D

Od ze nastetih, mislim, da bi Animal Crossing zagotovo bil na mojemu seznamu ce bi ga sploh lahko igral - zal pa imam samo Japonsko verzijo tako da sem samo gledal, kako punca igra... ceprav mi je verzija na GCju bila veliko lepsa.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.