Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Problem je bilo z Ubisoft server-ja. Od Gamestop:

While many Xbox 360 owners downloaded the demo in anticipation of snapping other gamers' necks over Xbox Live, connecting to matches proved difficult over the weekend.

Ubisoft recognized the problem and has reportedly fixed the issue. A company rep told GameSpot, "We have received reports that some consumers have had connection issues with the MP demo over the past weekend. We have determined that it was a server issue--demand was too high and there were not enough servers to host everyone. The issue has been resolved and players should now be able to play via Xbox Live."

An Xbox 360 single-player demo is due out soon, and PC demos of the game are expected, but have yet to be released.

Link to comment
pholly fuck, konzola je brickana! System malfunction - error E66 :D

JEBOTE :doh:

Fall Update - E66 Error with some modified Toshiba-Samsung drives *Updated*

>> It looks like some people get an E66 (hardware failure) when trying to reboot their console after the Xbox 360 Fall Dashboard Update. So far it does not look like it's something MS did on purpose to stop modified DVD firmwares as it only happens with some specific configurations, they do NOT ban the console/gamertag from LIVE and it's easy to solve. It's probably a compatibility issue between the new Xbox360 OS/kernel build and some combinations of DVD drives and modified firmwares.

več na http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEykFEVpEZylAPOKEz.php

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Imam eno vprašenje. Zdaj mi je potekel poskusni enomesečni zlati paket in

sem na srebrnem. In seveda ne morm več nažigat GofW in ostale MP hudobije :crybaby:

Vem da je več načinov kako nabavt zlat paket, sam bi pa rad, da mi vi povete, ker je najenostavnejši oz. katero metodo vi prakticirate.

Jaz bi najraje s kreditno kartico preko mojega xboxlive računa sam cvikam, da nebo kaj narobe, ker mam tam seveda kren naslov iz tujine, ker pač SLO ni na seznamu. Jaz bi pa potem dal podatke s kreditne.

Da mi tam pol nebo težil nekaj v smislu, da se podatki ne ujemajo, ker imam tam ono ime in naslov hočem pa plačat s kreditne nekega drugega imena in naslova.

Thx za odgovore

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.