Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Fantje z veseljem sporočam naslednjo novico, da ne bomo imeli problemov glede zadnjih napovedi M$ kar se tiče "bananja" skratka novica se navezuje na zgornji post. Ob tej priložnosti se zelo lepo zahvaljujem Phoenix-u, ki s hitro akcijo skrbi s svojimi znanstvi pri Xbox live za Slovenske Xbox360 igralce! Upam, da nas bo kmalu razveselilo tudi kakšno presenečenje na temo "Microsoft supports Slovenian Xbox players", pustimo se presenetiti.

Phoenix u rox i can say in slovenian players name, we all apriciate your work , thanks.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Za mene ni problem, da vam v Sloveniji pomagam in nudim pomoc. Zelo me veseli, da drzimo povezavo med seboj preko Live-a, posebno ker nas je v tako majhnem stevilo. Zelo tezko je dobiti informacije preko M$ o teh zadevah. Ne boste verjeli koliko ljudi ne spozna razlike med Slovenijo in Slovakio! Jaz bom nadaljeval s "pritiskom", da bi suportirali Live-u v Sloveniji. Upajmo, da nam bo uspelo.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Jap, jap.

Here are some of the changes in this update:

- Improvements to the Xbox Guide.
- Option to retain your saved games when you delete a profile.
- Increased accuracy of "last time played."
- Network configuration improvements for Xbox Live® members in the Netherlands.
- More detailed messaging for unreadable disk or region errors.

Tudi GoW updejt je zunaj. Jutri pa še eden, z novima MP mapama!!! :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.