Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

nevem vec tocno kak je ce kliknes dalje ti pise free 30 day gold vsakic ko naredis novi account tak da si delaj joza 1, joza 2... vsakih 30 mescov pa nerabis te bedarije ki bi tak mogla bit zastojn placevat. Ce pa kaki MMORPG slucajno kdaj spilas pa je tak silver tudi dovol.

Mozno je sicer da je MS skapiral to foro pa ne dovol vec ce mas dva gamertaga na boxu. Te pac formatirat disk samo kolko se spomnim sem jaz nazadne tudi mel dva pa je slo.

Link to comment

Mozno je sicer da je MS skapiral to foro pa ne dovol vec ce mas dva gamertaga na boxu. Te pac formatirat disk samo kolko se spomnim sem jaz nazadne tudi mel dva pa je slo.

jz pa brat mama vsak svojga.Štos je pa v tem da sem se nekaj zmotil,ko sem si delal gamertag pa sem hotel narest še tretjega in mi je napisalo, da je bla serijska št. konzole že uporabljena. Nato sem samo malo cifre spremenil in dela. heh

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.