Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
Kreirati moraš gamertag na konzoli in takrat dobiš 1 mesec free gold.

To lahko storiš 3x na vsaki konzoli.

sem dal create gamertag pa mi pise da mam membership xbox LIVE free membership ka pa naj zaj naredim kr se ne morem menit v partijah pa nic samo po livu lahko surfam... al so mogoce to skenclali kr so skrti ???

Link to comment

Nikjer nisem zasledil, da bi to skenslali.

Kupil si novo konzolo, kreiral gamertag na konzoli in nimaš gold membership-a? Prvič slišim, razen, če ni kdo drug na tej konzoli že porabil 3 free Gold accounte.

Pošlji email na support, pa jih vprašaj, ti bodo znali najbolje povedati.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Nikjer nisem zasledil, da bi to skenslali.

Kupil si novo konzolo, kreiral gamertag na konzoli in nimaš gold membership-a? Prvič slišim, razen, če ni kdo drug na tej konzoli že porabil 3 free Gold accounte.

Pošlji email na support, pa jih vprašaj, ti bodo znali najbolje povedati.

konzola je cisto nova kupljena danes v big bangu tak da dvomim da bi bli accounti porabljeni... kako pa lahko kontaktiram support ???

Link to comment
... no sem nasel spletno stran od xboxa pa sn kontaktiral supourt zaj pa samo cakam :S

Sem napisal na support in sem dobil nazaj odgovor ampak ni glih resilo mojih tezav ker nikjer ne najdem join xbox live

Dear Matjaz,

Thank you for contacting Xbox Support.

As the owner of a new Xbox 360 console you have the chance to test the advantages of a Gold Xbox LIVE membership for free for 30 days. To use this offer please follow the steps found on the Dashboard by going to the Xbox LIVE screen and selecting "Join Xbox Live". Once you are finished setting up your profile, you will automatically be upgraded to a gold membership. No credit card or prepaid card is necessary to make use of this trial.

Once the 30 days have expired you can extend your gold membership by adding a valid payment method (credit card or prepaid card). If no payment method is added, your membership will revert back to a silver membership. At any time you can convert your silver membership to a gold membership via the Xbox LIVE Marketplace.

More information with relation to this can be found under http://support.microsoft.com/kb/945850?sd=xbox

Kind regards

Tibor

Link to comment
Če lahko, pojdi v dashboard in pritisni XBOX gumb (tisti srebrn na kontrolerju), da se ti pokaže meni in prilepi sem fotko. Mogoče si že povezan v XBL, v tem primeru "Join Xbox Live" ne boš videl.

hvala za pomoc ampak mi je pravkar uspelo usposobiti LIVE in sicer tako da sem naredil nov acount pa sn se povezal z live mailu zdaj pa ze odhajam COD MW2 633kat xD

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Najprej sem mislil da je Star Wars Kinect Xbox 360 bundle zajebancija, sedaj pa vidim da se res prodaja. Zgleda kot nek fake cheap imitacija Xboxa z narisanim ventom in hladilnimi režami na stranici. Pa pimp kontroler...

No, za Star Wars fanatike že mogoče. V primerjavi s kakšnim Gears of War 3 Editionom pa itak nima šans.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.