Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Tako kot je ze nekdo rekel... polovico teh stvari mi ne moremo uporabljati. Kar je kr žalostno prov vesel bi bil, če bi lahko ESPN uporabljal ali pa še kej...Kdaj nej bi blo pa to v uporabi?? Leta 2020?? :P

NEVER! You'll never have it!

Mogoče se bo s prihodom novega xboxa kaj spremenilo, ampak po moje bolj ne.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Zato, ker druzga nimajo za spremenit razen teh parnetjev, ki jih pa mi itak ne mormo uporabljat. Zakaj se pa tale "slovenski" microsoft nič ne zavzame?? Sj vem preveč sm optimističen... :\

Lani sem malce izkoristil veze in govoril tudi s takratnim direktorjem MS Slovenija....

Na žalost je vse v denarju in SLO je premajhno tržišče. Tudi pogojev, ki jih MS zahteva, ne bo noben slo. direktor MSja nikoli podpisal.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Recimo za primer.

Imam dosti stikov s Slovenskim uvoznikom za Yamaho. Globalno Evropo pokriva Yamaha Motor Europe na Nizozemskem. Ko sem v Krškem kupil motorno kolo Yamaha, sem čez nekaj tednov dobil vprašalnik v SLO jeziku in ga v priloženi kuverti poslal nazaj na Nizozemsko. Vse štima, dobiš karkoli in si vedno deležen pozornosti.

Kar hočem povedat je, da bi tudi tukaj lahko bilo bolj globalno urejeno, samo po mojem v SLO direktor noče podpisat pogojev, ker je "bolje biti prvi na selu nego posljednji u gradu." Slovenija je majhno tržišče, predvsem pa polno nekih businessmanov, ki so polni sebe ko drek vitaminov, v resnici pa take ničvredne male ribice da glava peče. Ampak oni se majo za manadžerje pa ne vem kaj vse. Kekci.

Link to comment

Imaš prav, ampak pogoji so zelo vezani na prodajo in dokler je pri nas še vedno tolko folka, ki sprašujeo po odklenjenih myass konzolah, ne bo nič bolše.

Imeti svoj marketplace, vzdrževati serverje....če ni na drugi strani fajn dobička, se MSju to ne izplača.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Imaš prav, ampak pogoji so zelo vezani na prodajo in dokler je pri nas še vedno tolko folka, ki sprašujeo po odklenjenih myass konzolah, ne bo nič bolše.

Ja tudi to je res.

Midva s fotrom sva pred kratkim dobila ponudbo za en izdelek iz Dojčlanda, ki je za tretjino dražji od top šit svetovnega produkta, ki je tudi že prisoten na našem trgu. V pogodbi pa da prodamo 100 kompletov letno. Ja valda...:duh:

Urejano od Gregor
Link to comment

Disappoint. Res najslabši dashboard od vseh do zdaj. Na home strani se mi vrtijo reklame, če grem še eno stran dalje mam spet reklame, in če grem še eno stran dalje... Namesto iger mam zdaj v dashu polno reklam o najbolj brezveznih filmih in najbolj pocukranih popstarih, aplikacijah, ki pri nas ne delajo in družabnih omrežjih, ki jih nočem videt. In wtf so beaconi, pa bing? I DON'T WANT THAT IN MY LIFE! I just want my old dash back.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Vsaj s Kinectom je sedaj lažje upravljat nov dashboard. :puppy:

Tale nov dash je itak za Kinect narejen. Z običnim kontrolerjem ga ni čez samo levo desno ali samo gor dol, ne pa da v vsakem podmeniju dobiš šahovnico in ne veš kam moreš it. Potem pa še gledaš če si res na tistem kvadratku ki ga iščeš (recimo "Play this game" ali pa Open Tray"....). Prej je blo bolj simpl in pregledno, morali bi pustiti tako kot je, za Kinect pa naj bo takšen kot je nov. Sam ne ga vsiljevat tudi uporabnikom brez Kinecta.

Link to comment

post-101-144771013506_thumb.jpg

Today, Microsoft released the YouTube app for new Xbox Dashboard. The new YouTube app can be controlled by Kinect and it lets you to watch later, Subscriptions, Playlists and Favorites. Even you can like / dislike a video in the new dashboard and can enable captions. Also description of the video can be read.

More info soon.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.