Skoči na vsebino

PS3 PSN Store igre


Junior

Priporočene objave

  • Odgovorov 192
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Očitno ti katodnika šibaš, kajne?

No, to je že stara fora. Jaz sem to prvič izkusil že na PS1, ko sem US igre (60 Hz) poganjal.

Je pa čisto preprosta rešitev. Moraš kupiti RGB kabel (scart je samo ime priključka in ga imajo lahko tudi bedni kompozitni kabli) in bo vse delalo tako kot mora, pa še slika sama bo veliko bolj kvalitetna. Sam imam sicer PS3 na HDTVju (s HDMI kablom, seveda), sem pa vseeno probal zadevo tudi na katodniku in mi vse US igre in demoti, ki jih imam, čisto lepo delajo. Uporabljam pa en random 3rd party 3-in-1 (PS2, Xbox, Gamecube) RGB kabel, ki sem ga pred leti kupil za 1500 tolarjev (zato, da sem ga lahko na PS2 in Xboxu uporabljal). PS3 je kul, ker ima enako luknjo kot PS2 in lahko iste kable uporabljaš (za razliko od Wiija, kjer je stvar drugačna kot pri GC, zato mi tam moj super duper 3-in-1 kabel nič ne pomaga).

Za katodnike je itak RGB kabel obvezna zadeva, če hočeš, da ti stvari normalno delajo in da imaš maksimalno možno kvaliteto slike. No, če pa imaš kakšno neHD plazmo ali kaj takega, je pa komponenti kabel boljša izbira, ker podpira progresivno sliko.

Pa ti je slika bila črno-bela ali črno-zelena? Meni je tudi z RGB kablom bila najprej črno-zelena, samo sem potem vse uštimal. Moraš iti v meniju pod display settings in tam izbrati ustrezno vrsto kabla, potem ti pa že vse avtomatsko naprej naštima.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ne mores verjet! EU je koncno dobil Everyday Shooterja, ki je v US ze nekaj mesecev zunaj. Zdaj res nihce nima vec izgovora, da si ne bi nabavil te odlicne psiho-umetniske sutrscine.

Pa ne se bati, igra nima online scoresov (vsaj v US verziji je bilo tako). Je res narejena cisto za sprostitev in uzitek (to ne pomeni, da je lahka). Je pa vsekakor nekaj posebnega, tako da si jo obvezno nabavite.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jipi, ta teden je koncno prisel se demo Zverinic. Zdaj zadevo koncno lahko sprobate tudi tisti, ki ste se jo bali na suho kupiti. Jaz sicer nisem demota sprobal (ker imam pac polno verzijo), ostali pa vsekakor to cimprej storite. Igra je res super, prejsnji teden sem pa se posebej not padel (zdaj sicer nekaj dni nisem pipnil PS3, zaradi zdravstvenih tezav). Jo tudi ze precej obvladam - obrnil sem vseh 20 stopenj, imam ze 15 mavric in precej Top 20 online rezultatov.

---------

Pa cestitke D.Tidusu za 388 milijonov pri SSHD!!! Ja, Top 100, to so pa ze resne zadeve.

Potegaman.jpg
Link to comment
Jipi, ta teden je koncno prisel se demo Zverinic. Zdaj zadevo koncno lahko sprobate tudi tisti, ki ste se jo bali na suho kupiti. Jaz sicer nisem demota sprobal (ker imam pac polno verzijo), ostali pa vsekakor to cimprej storite. Igra je res super, prejsnji teden sem pa se posebej not padel (zdaj sicer nekaj dni nisem pipnil PS3, zaradi zdravstvenih tezav). Jo tudi ze precej obvladam - obrnil sem vseh 20 stopenj, imam ze 15 mavric in precej Top 20 online rezultatov.

---------

Pa cestitke D.Tidusu za 388 milijonov pri SSHD!!! Ja, Top 100, to so pa ze resne zadeve.

Glede teh zverinic... ali vam tudi napiše v demotu, da ste verjetno že kupili to igro čeprav jo niste?

Link to comment
Jipi, ta teden je koncno prisel se demo Zverinic. Zdaj zadevo koncno lahko sprobate tudi tisti, ki ste se jo bali na suho kupiti. Jaz sicer nisem demota sprobal (ker imam pac polno verzijo), ostali pa vsekakor to cimprej storite. Igra je res super, prejsnji teden sem pa se posebej not padel (zdaj sicer nekaj dni nisem pipnil PS3, zaradi zdravstvenih tezav). Jo tudi ze precej obvladam - obrnil sem vseh 20 stopenj, imam ze 15 mavric in precej Top 20 online rezultatov.

---------

Pa cestitke D.Tidusu za 388 milijonov pri SSHD!!! Ja, Top 100, to so pa ze resne zadeve.

No ja. Hvala :D . Verjamem pa da so še mesta za popravke saj sem prvi life izgubil po nepotrebnem. Bom probal vsaj 400.000.000 :D .

By the way - Moj 666 post , muahaha

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
Ne me jebat!!! Na Store je prisel Mega Man 9!!!

Ze to bi bila beyond tumac novica, potem pa prasci se Wipeout HD prijavijo!!!

Tipom se je spipalo.

(Zdaj samo se cakam, da US Store zakurblajo, potem pa hitro stuff nabavit.)

Enako. :) V HK stacuni je ze par dni RockMan za 69 HKD (6.10 EUR). Jutri pa upam da pride WiiWare verzija. Prvega oktobra pa je napovedana XBLA verzija.

(:

Link to comment
Ej tale GH na PSN-ju me je čist zakuru (že na dualsocku je hudo) in sedaj sem se odločil kupit Rock Band komplet. Kje za vraga bi se prinas dalo to kupit? Ne mi prosim z neko Švabsko gučo. Vem, da jo imajo oz. naročajo v 3D svetu sam je rok dobave dooolg. Ma kdo kakšno idejo kako zadevo dobiti prej?

Pri nas bos tezko dobil v kratkem casu...Najboljse da se zapeljes v Avstrijo, ker tam imajo na zalogi, stane pa 139.99€ brez spila :beer:

Glava666.jpg
Link to comment

Hvala za info :beer: , samo baje je v nemščini... Enostavno sovražim ta jezik zato ne hvala. Aja pa igra bi mi tudi mogoče prav prišla :lol: Uglavnem bom naročil samo še Svet-iger čakam na odgovor pol pa zadeva pade. A od SLO scene sploh kdo to igra? Sprva sem bil skeptičen o igri, po ogledu filmčkov iz tube in demo GH pa nič več :rock: .

Edit: Metalord vidim, da si lastiš GH3, a je uredu? Sem čisto nov na tej sceni a zadeva je noro zabavna. Evo na medijum mi je končno ratalo narest 100% Dream on in Walk this way :ihih: :mirror::mirror: Demo seveda :puppy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.