Skoči na vsebino

[PS2] Devil May Cry, pomoc pri nakupu


Point-man

Priporočene objave

Lp, nisem ravno siguren ce ta tema spada pod ta podforum ampak imam zelo rad PS3 comunity, in sem se odlocil da bi ta thread kar tukaj naredil. Ok stvar je taka, zanima me ce kdo pozna kaksno online trgovino iz katere bi lahko narocil PS2 igro Devil May Cry, vem da jo imajo na www.gameseek.co.uk, ampak iz tam sem ze naroceval in traja res dolgo da dobis paket. Tako da ce se kdo pozna kaksno zanesljivo trgovino ki bi imelda DMC na zalogi naj mi jo prosim predlaga.

Link to comment
  • vrhovni

Rakita, enkrat si očitno že bil banan, pa imaš srečo, da ne vem, pod katerim nickom, da bi pogledal zaradi česa .. ker predvidevam, da bi se potem po hitrem postopku odločil, da bi bil zdajle banan že drugič.

Naslednjič boš ob takih glupostih gotovo.

Pa ker imamo podforum namenjen prav PS2, premikam vse skupaj tja.

Link to comment
  • vrhovni
Ko vidim da je Anduril spustil post , takoj vem da padajo ali opozorila ali bani :lol:

:lol:

Ma kaj naj, no .. pomoje imam od teh 2000 postov polovico takih, kjer cepcem v glavo vbijam naš izjemno enostavni pravilnik. Enega zbanaš, pa trije novi prilezejo ven. Bitka brez možnosti zmage. :bleh:

Against all odds .. I shall persevere! :mwahaha:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.