Skoči na vsebino

Gre kdo v ZDA?


Priporočene objave

Mene pa zanima, če gre kdo od vas kmalu v ZDA. Jaz si namreč želim kupiti iphone, in sicer iz ZDA saj je tam cenejši. Po pošti ga pa ne bi naročal, saj je nato carina zelo velika. Torej zanimam me če gre kdo v ZDA in bi mi lahko iz tam prinesel iphone :D ?..in zanima me tudi če mogoče kdo ve koliko bi prišla carina in poštnina?

LP

Link to comment

Tudi jaz se strinjam, da iPhone ni vreden svojega denarja... vsaj ne še.. ko bo prišla na trg kakšna v.3 različica tega telefona mogoče. Sicer ga pa lahko dobiš v Tuševem paketu ;) Sicer boš moral za to plačevati minimalno 50€ na mesec, ampak, če si ga tako zelo želiš... :P

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

No, katera applova stvar pa je vredna svojga denarja :? ..

Apple je popoln prestiž to je naprimer tako kot pri avtomobilih porsche, tko da ja res je, da je iphone drag, macbook pravite da je cisto predrak, ja take ceno so kaj... :)

Glede telefona je pa res dobr in kvaliteten ni neke plastike tako kot pri nokiah. :) (spet sem kakega nokiinega fanboya užalu :( )

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Apple je vreden svojega denarja. Samo ne v Sloveniji, ko so cene nabite še za več kot polovico cene, kot jo ima Apple sicer v Ameriki. Tako da ne bluzi! Je pa res, da je Apple prestiž - v Sloveniji. V Ameriki imajo Mac-i enako ceno kot ostali računalniki - pa naj bodo to prenosniki ali pa PC-ji. Isto velja za MP3 predvajalnike oz. iPode in podobno.

Ne se delat, da veš vse no... najprej se mal pozanimej potem pa bluzi :innocent:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Morda si narobe razumela, mislil sem da je prestiz v sloveniji za drugod ne vem.. vem pa da skoraj nihce nekupuje imacov, ker naj bi bili predragi, hja morda so res. Kako lahko reces da je imac 24" vreden 2200€ notri pa ni nic kaj prevec dobrega http://www.bolha.com/oglas2817905

Ce bi kupoval pc in bi dal 2200 € bi dobil tako makino ki bi ti drzala vsaj 5 let tko, da ne mi nabijat da so applovi izdelki vredni svojega denarja.. :rockbrow:

Al pa da nastevam naprej , ker so tudi ipod miniji cisto predragi za kar dobis...to je firma ki nateguje ceno do konca, saj v sloveniji je tako, za druge pac nevem. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Noben PC ne more zdržat sedaj 5 let. Ti niso to že utupili v tvojo majhno betico? (Ali so pač enemu drugemu retardu morali dopovedati).

Tisto, kar naredi Mace dobre, je homogenost hardwarea in s tem dobra optimizacija softwarea, poleg tega imajo pa tudi dober OS. Ampak tuki se pa načeloma konča. Aja, dober design imajo še.

V Ameriki ima Apple zelo agresivno politiko in tudi razne bonuse za študente (nabavi iMaca in dobi zraven zastonj printer npr.), na Japonskem so Apple produkti tudi bakšiš, Avstralija in Evropa pa preplačujemo stvari. V Evropi je zelo enostavna konverzija €->$ (sounds familiar?), Aussieje pa itak noben ne jebe pet posto.

Link to comment
Morda si narobe razumela, mislil sem da je prestiz v sloveniji za drugod ne vem.. vem pa da skoraj nihce nekupuje imacov, ker naj bi bili predragi, hja morda so res. Kako lahko reces da je imac 24" vreden 2200€ notri pa ni nic kaj prevec dobrega http://www.bolha.com/oglas2817905

Ce bi kupoval pc in bi dal 2200 € bi dobil tako makino ki bi ti drzala vsaj 5 let tko, da ne mi nabijat da so applovi izdelki vredni svojega denarja.. :rockbrow:

Al pa da nastevam naprej , ker so tudi ipod miniji cisto predragi za kar dobis...to je firma ki nateguje ceno do konca, saj v sloveniji je tako, za druge pac nevem. ;)

Veš, tudi v Sloveniji Apple ne nateguje kupcev. Nategujejo uvozniki, ki nabijejo ceno tako visoko, da se lahko potrošniki samo držimo za glave. Ne gre samo za pretvorbo $=€ ampak tudi za maržo, ki jo dodajo, da imajo "nekaj malega" profita.

To je bilo zdaj sicer off-topic, ampak vseeno se Applovi izdelki ne bi tako dobro prodajali in bili tako hvaljeni, če ne bi bili kvalitetni.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Ja to je pa res.Ne se če si res gamer se ti maca sploh ne splaca kupovati, ker ne vem zakaj bi kupoval tako drag racunalnik , ko pa na njemu ne bi moral igrati iger.. prvic so njegove komponente slabe za danasnje igre, kot drugic pa iger sploh ni.. žalost :( ..

Imac mi je edino kul, ker ni toliko virusov oz jih ni in vse dela tako, kot mora .

;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Manbearpig če se v nekaj ne razumeš bodi raje tiho

Na kaj se ne razumem? :? .. Na mace ali na kvaliteto nokie?

Sploh pa kaj moras tuki razumet, mac je pac namenjen za druge stvari kot pa za igre, morda se ne ves amapak za maca ni veliko iger, da boš vedel ker ocitno ne ves.Pa se to, lahko bi pogledal moj link, ki sem ga dal in bi videl da je omenjen mac zelo drag notri pa je komaj 1gb rama.. :bowdown:

Drgac imam pa brata, ki ima maca in ga bolje poznam kot ti.. :)

(kok mi najedaja folk, ki kr neki bluzi pa sam kregal bi se neki :annoyed: :doh: )

Make love, not war. :thumbup:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Ne mislm iz tm kupvt..k te lahko kdo zaserje..pa poština je velka..pa sploh nism še polnoletn da bi si kupvou iz tm.

eBay te v osnovi ne bo preverjal. Lahko se prijaviš tudi brez kreditne, pa po pošti dobiš pismo z aktivacijsko kodo.

Večina nemških prodajalcev zahteva nakazilo, tako, da je skoraj vseeno, če imaš ali nimaš kreditne.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.