Skoči na vsebino

Da Vinchi Code


Priporočene objave

Zdravo.

No dobil sem v roke knjigo Da Vincijeva šifra in moram rečt da je res dobra, čeprav sem do zdaj prebral komaj: Uvod, 1poglavje, 2 poglavje. Knjiga mi je res že po prvem poglavju ratala všeč in imam cilj da jo dokončam !

No še kdo bere knjigo, je gledal film ali igral igro vsi komentarji so dobrodošli. :cough:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni

Eee, multiplatform? Selim v razno.

Prebral knjigo, prov kul zadeva, ki te fajn povleče, dokler se ne prebiješ do konca .. pa zraven še marsikaj novega zveš o zgodovini in arhitekturi. Vsi tisti, ki iz knjige delajo ne vem kakšno razkritje, in cerkev, ki se tako vztrajno bori proti njej, so, milo rečeno, debili.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
heh...

kolk strani pa ma?

herija 5 ziher ne seka, je pa res da je knjiga po velikosti strani večja...

Ja sej res, kolik strani ima? Hmm...po moje je kar debela (vsaj na pogled). Sam razmišljam, da ni ravno prava tema za lahkotno poletno branje :rockbrow:

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
Število strani pa res ni važno. Knjiga je ravno dovolj primerna za poletno branje, saj dogajanja odvijajo hitro in nerazvlečeno. Dobra popestritev lenarjenja v senci.

Zame je število strani zelo pomembno, mogoče tebi ni. Meni ni vseeno, če ima knjiga 50 strani, ali jih ima 500. Če jih ima 50, potem jo preberem v cca. eni uri, če pa jih ima 500, pa se z njo zamotim več dni. :)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
Knjiga ima 473 strani, in vas komot zamoti več dni. Pri nas je učitel za računalništvo prebral jo od 7 večer pa do 10 vjutro, človek nič ni spal. Potem vsete da je zanimiva.

No, potem sem bila zelo blizu. No, super, potem je pa res primerna za na morje. Komaj čakam, da jo začnem brat :);)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.