Jump to content

Brezplačne igre / aplikacije za Nintendo Wii?

Guest bulabla

Recommended Posts

Guest bulabla

Torej jaz sem ponosen lastnik Nintendo Wii-ja. Res je, da sem rabil ogromno časa, da sem si ga kupil, :lol: zato šele sedaj spoznavam njegovo lepoto. :D

Vprašanje:

Ker imamo sedaj počitnice in nisem doma v bližini trgovskih centrov, me zanima če obstajajo kakšne igre ali pa tudi kakšne aplikacije za Wii, ki so brezplačne in jih lahko naložim na SD kartico oz. DVD (nimam nobenega mod chipa...).

Lahko mi pošljete tudi ZS :evil:

Hvala vsem že v naprej ;)

Guest bulabla

@ZonGuku:

A to da bi na Wiija prklopo internet? (saj nima priklopa za ADSL kabl?)

@raizuken:

Samo, da so igre oz. nima veze kaj je samo, da se lahko malo "špilam" z wiijem, ker ta Wii Sports mi počasi že najeda :lol:

Mogoče lahko dolgčas preganjaš tako, da prebereš tiste knjigice, ki si jih zraven dobil. V njih boš verjetno izvedel precej uporabnih zadev, med drugim tudi, da ima Wii vgrajeno brežično mrežno kartico oziroma da lahko dokupiš žično USB. Itd. :P

Žal za Wiija ni nič takega, kar bi lahko posnel na SD kartico in pognal na Wiiju, DVD-R medijev brez modchipa pa mislim, da tudi ne bere. Boš žal moral v bljižino trgovskega centra, ali pa kaj preko interneta naročiti.

Sj če si res predaleč od trgovnin si lohka prek neta naročiš

npr http://igabiba.joker.si/kategorija.php?menu=2⊂=80

drugač pa ja razn plačlivih špilov na VCju in flash prek opere (katera je zdj plačliva) in seveda "normalnih" špilov nemorš nč xD

on mislim tiste flash igre...vrjetno

ja samo za flash igre rabš browser kater je zdj plačliv v VC storu

aja lol trreba plačat od zdej naprej.. hehe js sm iz tistih časov ko smo zastonj dobivali xD

raizssx.png