Skoči na vsebino

Alone in the dark - filmčki in slike, NORO


oTo

Priporočene objave

  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

a maš RE5 kje gameplay movie? Tist video ki ga gledamo dvomim da je gameplay, že glede na to kako blizo pridejo uni demoni pa kako delajo s tabo, dvomim da se bo tako dogajalo sred igre...

RE5 bo sigurno prišel za PS3, ampak vprašanje če bo gameplay boljši kot pa tole kar zdaj gledamo pri tem špilu,.. meni na WIIju tisti RE-ji niso bli sploh všeč, nevem, sovražim špile kjer samo neki mahaš pa strelaš... Bolj ko gledam ta špil bol mi je všeč :) vsaj ti gameplay demoti ki so na voljo, noro noro noro...

Link to comment
Haha , zanimivo da so v videu kontrole za Xbox 360 :lol: ... Drugače pa tisti ki imate novega Jokerja. Mate gor še en video posnetek iz tega špila ... Druge ni kot :drool::drool::drool:. Komaj čakam :D

imamo Yoleya, ampak mamo tud preslabo grafo d bi tiste videe predvajala :doh:

Kar se tice spila: PROOSIM! pridi na PC :drool:

Link to comment

gamepad ni primeren za take igre - se strinjam, ampak po moje WII konzola ni primerna za take igre :) vsaj na HD tv-ju ne... ne vidiš razlike med netopirjem in avtomobilom ko je malo dlje stran... (to je razlog zakaj sem prodal WII ko sem igral Resident evil, ker že na začetku igre sploh nisi videl tistih ptic kje so na vejah)

čakam na WII 2 , HD podpora itd.... potem pa bo konzola malo bližje... za moje pojme je WII glih za v avto in na tisti 5 inčni tv ki ga majo vgrajene v vzglavnike :)

Igra bo pa nora ... :)

Link to comment
Meh, samo upam da ne bo kakih bednih pošastkov, tak ko recimo Doom 3 al kaj takega. Tisto je bla res bedarija. Neke lobanje letajo po zraku, dajte no...

Se strinjam. Pošasti, meni osebno, pokvarijo cel špil. Atmosfera (glasba, glasovi skupine otrok, ki odmevajo v gozdu, ropot v neposredni bližini a tam ni nikogar, zgodba...) je tista ki šteje. Saj smo ljudje dosti bolj srhljivi (npr. kakšen odfukan šizofrenik) kot nek iber slinast zmazek. Sit sem nekih mutantov. :yuck:

Link to comment

:thumbup: :thumbup: obema

kksne mejhni krizanci med pajkom pa hobotnico, ali kksne grde podobe ljudi...to bi radi!

Torej, upajmo da vidimo naslednje:

monster-horror-movie-gui.jpg

Nekaj takega 100% bo....

115307849142.jpg

Tale ni lih grozna, ampak mislm d bi z nekaj majhnimi spremembami kr zazgala....

basssasa.jpg

nekaj takega more bit!

carrie-underwood-good.jpg

Tole bi pač rad gledal...vseeno kje

nightmare8.jpg

Čimveč telih!

historic-ugly-man.jpg

Č bi mel barve, pa bi ga malo spedenal....to!

ugly-girl.jpg

Takala punca bi ti pa mogla "pomagat"...sejveste tust glas, k ti govori kaj delat....

Nekaj takega :D

Vsi bi moral bit bl temni pa bl krvavi....bl grdi pač.....

pa z grdo atmosfero in dobro spedenanim zvokom (kriki, veter itd.)....

Drgac pa mislm d se nebo velik ljudi strinjal z temi slikami....sej se jst tud ne, ampak boljsih niti nisem nasel :yuck:

Naj se kdo (plz!) poizkusi :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.