Skoči na vsebino

Alone in the dark - filmčki in slike, NORO


oTo

Priporočene objave

  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

sem obrnil AitD 4,grafika je kar kul.1,2,3 pa ne,saj je preveč arkadna grafika.Tudi veliko ugank je.Dogaja pa se na nekem otoku,kjer strmoglaviš z letalom,saj skoči gor neki pajek ali nekaj podobnega.

V četrtem delu so bili večinoma zombiji(pač mrtveci).,podvodne pošasti in kake male golazni :)

Zelo prava horror igra.

primer:

greš po poti skozi park,nakar se zabliska(grmi) zateboj pa se prikažeta dva

"living dead" in ko strela poneha,ta mrtveca izgineta.Te kar malo stisne ko se kar nepričakovano prikaže,pol pa še taka glasba v ozadju in efekti...

ampak igro Forbiden Siren1,2, ne premaga nobena igra.To pa je res težki horror.

lahko gledaš npr. skozi oči mrtveca.

Lepo greš po ozki poti skozi gozd, in mimogrede pogledaš "skozi oči"mrtveca,inc pol opaziš,da te gleda dol z drevesa... :amazed: :mirror:

pol pa še nimaš pametnega orožja samo kos lesa ali cev...da bi se branil.Zato je najboljše da hitro bežiš in se nekje skriješ.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

OMG... ce ne bo prisel hitro update za ta spil :doh:

Spil ni slab je lep uvod v Dead island in pa R5,ampak ima toliko napak, da te prime da bi se skozlal v monitor :thumbdown:

Teksture se nalagajo zelo pocasi (ne samo med igro).

Glitchi kot so teleportiranje cez mizo (JUMPER) in pa, da ne

mores stopiti cez cev, ki lezi na tleh :disbelief:

Dokler ne pride update to ni Alone in the dark ampak Alone in the glitch...

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Nevem al se sam men zdi, da je tale špil totalno sranje? Bolj lesenih animacij še nisem vidu in nevem men je po 5 minutah dopizdla kurčeva kamera in kurčevo vse.

Aja pa zdej vidim, da lahko kr skipaš dele poglavja kot muvi, pizda še ena komercialna buča za tiste nesposobne casual gamerje, da bodo ja lahko obrnal špil. Me zanima če bi skipu vse chapterje bi se dal v 5 minutah pridet do konca špila? Bravo jim prokleti kreteni :thumbdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Špil je hudo glup. Posebno mi gre na jetra kamera in način shranjevanja...pa kdo za božjo voljo si je izmislil, da ob primeru smrti začneš level od začetka ali pa vsaj preveč nazaj v levelu.

Jaz sem obupal pri levelu, ko moraš pobegniti z avtom. Kakih petnajst krat poskusil, nato sem škatlico Alone in Dark zaprl za veke.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.