Skoči na vsebino

Risanka z živalmi ki se spremenijo v robote


Priporočene objave

Ej zle sm se spomnu ene risanke k je bla že zlo douh nazaj na enmu našmu programu pa ne vem že točn na kermu in kako je naslov.

Sm že googlov pa vse in ne najdem v risanki se je pa šlo da so ble živali (spomnem se najbl medveda pa ose) roboti in kot pri transformerjih sta bile 2 starni good and bad animals in so se fightal med sabo, ne vem zakva že, ampak risanka mi je bla tabol ever

risnka je mela podobno "grafiko" kot vidospot od linkin parka - points of authority

in bi vas prosu da poveste nasov risanke al pa daste kšne linke karkoli , če se vam seved saj mau sanja o čem govorim

hvala za pomoč, pa upam da vs ne mot nova tema

XD XD XD

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Jaz sem to tudi takrat pred leti gledal po TV. Kolikor se spomnim, je bila ob sobotah in nedeljah ob 8:30 na Kanalu A ali Pop TV. Hehe, sem se samo zaradi tega tako hitro zbujal. Sicer pa je bil poln naslov Transformers: Beast Wars, se mi zdi (po slovensko Zverinice :car: ).

Za razliko od starih Transformersov je tu šlo za računalniško animacijo, sicer je bila pa ista finta, pač eni pridni roboti in eni poredni roboti, ki se med sabo koljejo (samo, da tokrat brez ljudi, ker so oboji pač "brodolomci" na enem čudnem planetu) in celo imena nekaterih glavnih robotov so bila enaka (Optimus Prime, Megatron).

Meni se je takrat zadeva prav kul zdela, ravno zaradi teh "zverinic" je bilo prav zanimivo, pa celotna zadeva je imela nek smisel. Je šlo bolj za nadaljevanko s precej zanimivo zgodbo. No, je pa res, da sem takrat bil še najstnik in vprašanje, kako bi se mi zadeva zdaj zdela. Poleg tega originalnih Transformersov (ki so sigurno precej boljši) nisem nikoli gledal, morda samo občasno kakšno epizodo na kakšnem UK kanalu, ko sem bil še froc.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.