Skoči na vsebino

Gran Turismo [PS3]


Nejcek83

Ali si boste kupili GT5 Prouloge?  

30 glasov

  1. 1. Ali si boste kupili GT5 Prouloge?

    • Ne, (ker bo predraga in se mi zdi vstran vržen denar,...).
    • Da, (ker je to "high end" igra,...).
    • Odvisno od financ.


Priporočene objave

Na forumu se je začelo zbirat precej offtopic postov glede na temo GT5(prouloge).

Zato sem odprl to temo, ki bi se slejkoprej pojavila zaradi popularnosti Gran Turisma. Zato tukaj komentirajte vse probleme, novosti, zanimivosti in izkušnje glede vseh GT-jev ki ste jih preigrali.

Zaželjene so tudi marsikatere zanimivosti in novosti, ki boste jih našli, ter jih delili z nami na forumu.

:beer:

Link to comment
  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz sem vzel prejšnji teden Driving Force EX, ki stane 70€, v tujini pa tam 50€.

Volan je spodoben, force feedback je kar OK.

Igral sem Need for speed pro force in Burnout Paradise demo,

obe igri sta precej arkadni, zadnja sploh in za takšne igre je volan več kot dober..

Edina težava je, da me žena in hči ne spustita zraven playstationa, odkar je volan doma. Mami NFS, ta mala pa Burnout, jaz pa dolg nos. :doh:

Link to comment
tega mislim da ti nihče nebo mogel odgovorit...

lahko se zgodi da če bo naval na igro velik da bodo dali posebej serverje za vsako regijo, potem se med sabo nebomo videli...

zakaj bi kupoval USA verzijo ? Cena ? al še kaj drugega ?

Itak cena če bo 40$, to je 26€.

Kupimo vsi USA verzijo ;)

Ni nam lahko!

Link to comment

aja okej, to je druga pesem....

js sam hočem met to na BR disku, obvezno, Online store me ne prepriča pa če je kar 50% ceneje :)

SIcer pa maš avstriski store , zakaj tam ne ? tam bo vrjetno že 31.3 , in bo tut ugodneje... pomoje bo 29,90 - 34,90 , glede na cene ki jih postavljajo zdaj za BR disk...

lp.

Link to comment

Če bo le to možno se bo to potem res splačalo 5 ljudi za 30 eur :)

No sicer js hočem podpirat sonya z razvojem in si bom vzel svojo verzijo na BR disku :) Če bo šlo tko online sotre pa 5 userjev pa le izkoristit možnost zakaj pa ne :) kaj pa so naredli tko :)

Samo da se bo igralo in tekmovalooooooo

zdaj pa pejte igrat GT5 HD Demo :) pa vnašite rezultate da bomo do takrat meli kaj delat....

lp

Link to comment

okej zdej pa tkole...

1. najprej naj se opravičim Bezerku... :beer:

2. torej, če je nekomu dat težko 5€ več za igro na BR disku njegov problem...

3. to igro se ne bo dalo sherati z ostalimi 5 uporabniki, ker imam jaz Warhawk (komplet igro) kupljen na US Storu in ga lahko vrtim sam na tistem acc. in na nobenom drugem na mojem PSju, kaj šele da bi ga nekdo drugi, nekje drugje igral...vezan je na en PSN!!!

4. jutri se zve cena, kdor bo igro kupil, je na ps3.dober.si banner za prednaročilo, kdor pa ne naj se znajde...za svoj keš vsak dela kar želi... ;):beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.