Skoči na vsebino

Gran Turismo [PS3]


Nejcek83

Ali si boste kupili GT5 Prouloge?  

30 glasov

  1. 1. Ali si boste kupili GT5 Prouloge?

    • Ne, (ker bo predraga in se mi zdi vstran vržen denar,...).
    • Da, (ker je to "high end" igra,...).
    • Odvisno od financ.


Priporočene objave

okej zdej pa tkole...

1. najprej naj se opravičim Bezerku... :beer:

2. torej, če je nekomu dat težko 5€ več za igro na BR disku njegov problem...

3. to igro se ne bo dalo sherati z ostalimi 5 uporabniki, ker imam jaz Warhawk (komplet igro) kupljen na US Storu in ga lahko vrtim sam na tistem acc. in na nobenom drugem na mojem PSju, kaj šele da bi ga nekdo drugi, nekje drugje igral...vezan je na en PSN!!!

4. jutri se zve cena, kdor bo igro kupil, je na ps3.dober.si banner za prednaročilo, kdor pa ne naj se znajde...za svoj keš vsak dela kar želi... ;):beer:

To sem se tudi jaz spraševal glede 5 kopij...

Res je da karkoli kupuješ preko PSN store imaš pravico na 5 kopij.

Kaj pa ko daš svoj PSN accaunt nekomu ki ima drugačen IP?

Par špilov sem skinil, dal accaunt frendu, tako da si je lehko še on skinu.

To so več ali manj "low budget" igre. Kaj je pravimi igrami kot so Gt in ostalo? Isti princip ali so se "limitirali" na IP?

Drugače pa ne verjamem da bo GT5 30, 35€...Bo treba pač odšteti 60,70€, katera je tudi vredna svojega denarja. Bral sem tudi da se bodo poleg 50ih avtomobilov in 5 prog dalo skidati iz PSN store še dodatne avtomoile in proge. Izračun celotne igre naj bi dosegel 680€! Hm...

Link to comment
  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

PSN kitajski je igra 24eur tako da tu nebo kaj dražja...

so že igre katere igrajo samo na PSN uporabniku ki jo kupi / downloada, tako da ta sistem že imajo, če ga bodo uporabli pri GT5 prologue - pomoje 100%...

Kako imaš pravico do 5 kopij ? To je kje napisano ???

Pomoje dajo pravico zato, če ti konzolo menjaš oz. jo daš v servis dobiš drugo itd., takrat je ID od konzole drugačen.. poleg tega je tu PSN ime... Pomoje bo tako kot je napisal koper1973, en psn download in tisti user samo igra.. torej BR disk boljša kombinacija saj lahko BR disk daš naprej / prodaš menjaš..

pač en bo vrjetno tvegal in kupil na PSN in bo poročal...

Nekateri demoti iz PSN japan so tako narejeni da če dljaš pod PSN Japan user, ga ne moreš igrat na drugih uporabnikih na isti konzoli... to je preverjeno, sem sam naletel na eno zadevo.

lp

Link to comment

Jaz pa si tako mislil. Bluray verzija je ziher boljša. Samo jaz bom mel GT5 Prologue tak dolgo dokler ne pride GT5. Pol pa če bom hotel igro naprej prodat dvomim da jo bo kdo kupil, max za kakih 10€. Pa še to ne verjamem, ker bojo pol vsi kupili GT5. V tem trenutku dam rajši 26€ za igro prek ps stora jo eno leto igram, v tem času pa bo odslužila teh 26€.

Ni nam lahko!

Link to comment

čak, sej neveš kolk bo cena na PSN ?

Glede na to da bo EU verzija z 50 avti al kako napovedujejo, možno da bo več kot pa je bila kitajska...

sej js pravim da je treba počakat da dobimo cene za obe verziji, BR verzija bo samo več kolk je strošek BR disk in ovitek... poglej warhawk, brez slušalke seveda, kolk je na PSNju austrija / nemčija in kolk v trgovini...

Link to comment
Ja kak ne bo če pa bo cena 40€. Če pa ti veš da bo kje 30€ pa ziher takoj rajši kupim bluray verzijo.

Evo "banda"...na ps3.dober.si imate link ( banner ) za prednaročilo...cena v prednaročilu je 30€ kasneje ob izidu 34,99€!!! :beer: vse samo, da so stranke zadovoljne!! ;)

kar se pa tiče "dolpotega", je oz. bo vezan na enega userja in 5 ipjev...torej, lahko sherate, ampak boste igrali vsi z istim imenom in le vsak posamezno (nikoli vsi ob isti uri), ker ko se prijaviš z istim userjem, drugega odjavi!!!

Torej navali narode...pa lp!!!

Link to comment
Ja kak ne bo če pa bo cena 40€. Če pa ti veš da bo kje 30€ pa ziher takoj rajši kupim bluray verzijo.

Evo "banda"...na ps3.dober.si imate link ( banner ) za prednaročilo...cena v prednaročilu je 30€ kasneje ob izidu 34,99€!!! :beer: vse samo, da so stranke zadovoljne!! ;)

kar se pa tiče "dolpotega", je oz. bo vezan na enega userja in 5 ipjev...torej, lahko sherate, ampak boste igrali vsi z istim imenom in le vsak posamezno (nikoli vsi ob isti uri), ker ko se prijaviš z istim userjem, drugega odjavi!!!

Torej navali narode...pa lp!!!

Ni pomembno da bodo igrali z istim imenom, ker ko ga downloadaš, ga z imenom/userom katerega uporabljaš za download. Jaz recimo imam kar "german" za user (za download preko nemškega psn), "bumbimir" mi je pač SLO reg user.

Kar pomeni da ga downloadam preko "german", instaliram pa z "bumbimir", in z vsakim userom fizično na ps3.

Link to comment

Anduril pwned

bumbi ej pa poglej koper je povedal da si lahk delis spil sam problem nastane ko hocis ti in kolegi ko so si prenesli tisti prologue iz tvojga racuna na isti cas it online spilat. Sam edn na1x lahk.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Anduril pwned

bumbi ej pa poglej koper je povedal da si lahk delis spil sam problem nastane ko hocis ti in kolegi ko so si prenesli tisti prologue iz tvojga racuna na isti cas it online spilat. Sam edn na1x lahk.

Se ne strinjam, vsaj za zdaj ne glede na to da sem že probaval igrati igro ki je bila povlečena dol iz 1 acc na 2 ps3. Vsak inštaliran pod drugim Userom in dela online brez beda - istočasno online, druga imena. Kot sem omenil je igra low budget (Sky Diving), tako da ne bom trdil 100% da bo delalo pri ostalih...

Samo to hočem povedati da je sprobano in delujoče, kako bo z GT5 in ostalimi igrami ne vem...pustimo se presenetiti.

Link to comment
...o boys...torej jaz si sheram z drugimi Tekken, Pixel Junk Monsters, Snakebal, Super Stardust HD, GO Puzzle, Lemmings, GO Sports Ski...torej vse low budget igre...to vemo vsi...problem je nastal pri Warhawku, ki je komplet igra, enaka kot na BD disku...ne gre drugače kot sem gor napisal in isto bo tukaj!!! :mirror:

No, saj to me je zanimalo ;) nisem probaval "komplet igre"...

Se pravi, v igri bo user(nick) vezan na psn userja?

Zanima me kaj se zgodi ko instaliras igro z drugim userjem, ali bo vseeno PSN user acc ne glede na PS3 userja?

Se pravi, "oče" downloada igro, instalira, in igra...zdaj pa "sin" želi igrati, pa "hči", pa "žena"...ali vsi imajo nick/user/acc od "očeta" ali ko igrajo imajo lastnega (od PS3 userja)?

...to je vezano ko eden igra...

Zanimalo me je, če isti sistem uporabiš, samo na 2 različna PSa, kakšna je procedura?

Link to comment

igra je vezana na PSN user, torej jo lahko igraš samo z userjem kateri jo downloada... nevem pa kako je če tisti isti user kreiraš na drugi konzoli, dol potegneš in igraš preko tega userjea? torej načeloma odpade online igranje ker dva pač ne moreta bit online istočasno, pa tut točke je potem glupo ker ne more met vsak svoje....

lp

Link to comment

drgač se napiše gran tursimo če še ne veste :no_no: mislm d tega ne vste pa ps3 mate..... nej vas bo sram.

pa za playgame-a. Tvoje cene so žal previsoke in mislm da boš hmalu propadel. recimo da bi se podela. Kaj bi storil. Za kakšno ceni bi mi ti ponujal skret papir. Okoli 200-300evrov, kajneda. Ampak jaz raje skočim v mercator i si kupim osvežilne robčke ki blagodejno vplivajo na mojo RIT.

sej ne om već. Pa playgame saj ti ne zamerim, če imaš ekstravagantne cene.

Editiral Anduril.

js ne vem no

Link to comment
  • vrhovni

fire_soul:

a) wtf bluziš o Playgameu, če v tem topicu sploh nikjer ni omenjen?

B) še enkrat mi narediš post, v katerem bo 30 praznih vrstic, pa boš to lahko delal kje drugje

c) imaš srečo, da se mi že sedaj ne da poskrbeti za to

Brisal sem nadaljne neuporabne poste. Sorry nekdo (se mi zdi da D.Tidus), ki sem mu pobrisal post, kjer fire_soula popraviš glede imena - malce prevečkrat sem kliknil. :innocent:

Link to comment
Anduril, kwas pa sitn.. a s premal spav. :D .. del mal relaxi pa nehi tezit ce kdo napise kasno svoje mnenje glede trgovine, ki jo vsi poznamo zacne se na črko p.. :lol:

To je moje subjektivno mnenje.. ;)

Upsalala ... A te je zadel v žilco, ko je zagrozil tvojemu prijateljčku z banom ???

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
drgač se napiše gran tursimo če še ne veste :no_no: mislm d tega ne vste pa ps3 mate..... nej vas bo sram.

pa za playgame-a. Tvoje cene so žal previsoke in mislm da boš hmalu propadel. recimo da bi se podela. Kaj bi storil. Za kakšno ceni bi mi ti ponujal skret papir. Okoli 200-300evrov, kajneda. Ampak jaz raje skočim v mercator i si kupim osvežilne robčke ki blagodejno vplivajo na mojo RIT.

sej ne om već. Pa playgame saj ti ne zamerim, če imaš ekstravagantne cene.

Editiral Anduril.

No bom še enkrat napisal :lol: . Napiše se Turismo in ne Tursimo ! Da tebe ni sram, da nekaj pametuješ, pa nimaš pojma. No ja. Saj tega sem od tebe navajen še posebej takrat ko si mi začel morit na ZS a nisi mel pojma zakaj se gre.

Back on Topic !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ne sploh ne gre za to.. ne vem kolikokrat zagrozi tudi novim neizskusenim uporabnikim, da bodo dobili banano in ne vem kaksne bedarije.. Vsak post ki ga napise je samo tak , da zagrozi ljudem.. :) .. nocem se zaceti prepirati ampak saj tko se mi zdi pac... bolje da se pove in da se kaj poboljsa kot pa da bi ostal tiho.. ;) ..

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.