Skoči na vsebino

Gran Turismo [PS3]


Nejcek83

Ali si boste kupili GT5 Prouloge?  

30 glasov

  1. 1. Ali si boste kupili GT5 Prouloge?

    • Ne, (ker bo predraga in se mi zdi vstran vržen denar,...).
    • Da, (ker je to "high end" igra,...).
    • Odvisno od financ.


Priporočene objave

  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mislem, da mal tolerance ne bi skodval in bi forum se vedno tekel tako kot mora.. ;)

Drgac pa v cem je fora gt5 prologue.? Raje pocakte na gt 5 ;)

gt5 pride šele konc leta, pa glede na to kk se obetajo vrjetno jap verzija tko da čez 1 leto eu :)

to je 1 leto predolgo... že to da maš 50 avtov in par prog je dost da se malo potišiš...

Link to comment
  • vrhovni
Ne sploh ne gre za to.. ne vem kolikokrat zagrozi tudi novim neizskusenim uporabnikim, da bodo dobili banano in ne vem kaksne bedarije.. Vsak post ki ga napise je samo tak , da zagrozi ljudem.. :) .. nocem se zaceti prepirati ampak saj tko se mi zdi pac... bolje da se pove in da se kaj poboljsa kot pa da bi ostal tiho.. ;) ..

Kaj pa naj? Jih povabim na pijačo, ker ne znajo prebrati Pravilnika? Meni se zdi samoumevno, da se na vsakem forumu, na katerem sem, sam potrudim in poskrbim za to, da s prvim postom ne prekršim najbolj osnovnih pravil, ki jih tam imajo. Očitno to ni najbolj pogosta praksa v Sloveniji.

Prvič petdesetkrat si še prijazen in to poveš na lep način. Naslednjič petdesetkrat ti gre že na živce. Potem se ti gre samo še za to, da z najmanj dela dosežeš največji efekt - grožnja.

Mislem, da mal tolerance ne bi skodval in bi forum se vedno tekel tako kot mora..

Seveda. Po tvojih standardih, ki so neprimerno nižji kot naši.

Konec te debate tukaj. Če te toliko moti, odpri nov topic o tem v primernem podforumu.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.