Jump to content

RGB WII kabel

Guest kurji_uc

Recommended Posts

Guest kurji_uc

Imam sledeč problem. Za igranje WII-ja uporabljam tale TV: http://www.dooyoo.co.uk/television/orio ... i/details/

Kupil sem original WII RGB kabel za lepšo sliko, pa nekako ne vidim razlike z navadnim priloženim scart kablom. V bistvu ne vem kako se RGB sploh vklopi? Je dovolj samo priklop kabla v obe vtičnici ali je potrebno kaj štelat na TVju. Po podatkih iz navodil je RGB scart možen, prav tako piše na internet strani. Zdi se mi, da daje od sebe samo navaden scart signal. Rabil bi kakršne koli nasvete oziroma pomoč!

HVALA!

Dovolj je priklop kablov v obeh vtičnicah. RGB signal gre po drugih žicah kot pa kompozitni, ki ga pa RGB kabel nima.

Razliko opaziš v ostrini in prelivih barv; še posebej rdeče na kakšno svetlo, kjer se pixli ne prelivajo (dot crawl).

Je pa res, da pri 15" ekranu ne vem kakšne razlike ne boš opazil. Opazi se, recimo, na 32" widescreen ekranu.

wii_forum2.jpg
  • 2 months later...

Zdravstvujte!

Imam samo eno hitro vprašanje in sicer ali se mi splača kupiti rgb kabel če ne posedujem lcd/plasma tv? Je pa widescreen, 82cm diagonala..., ko ga najdem na netu, prilimam link, do takrat pa vseeno prosim za par odgovorov če se seveda da :)

Hvala