Skoči na vsebino

XBL Player Meeting


TriGGer

Priporočene objave

Hear yee, Hear yee!

Bližajo se toplejši časi, zato pozivam vse Slovence z Liva (ter Irca) in ostale uporabnike KSi foruma, da sklenemo glave in se začnemo pogovarjati o našem naslednjem srečanju.

Tole temo sem odprl na pobudo Mlakyja in H5N1, s katerima smo se že neuradno pogovarjali, pa pravega predloga še ni bilo. Zato bi blo res lepo, če bi tale tema zaživela in bi priredili kako srečanje podobno lanskemu "GoW lan partyju."

Jaz osebno ne morem garantirati ničesar razen moje prisotonsti, seveda če si mi bo uspelo organizirat prevoz.

Kolk smo na hitro razmišljali glede termina pa lokacije... Meni bi blo tabokše okoli prvomajskih praznikov, lahko tud kasneje. Kar se tiče pa lokacije, lanski Vurberk je bil zame svetovn, če bi blo pa kje drugje, pa kr z idejami na dan.

Tolk z moje strani, now it's your turn fellas!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Yu jaz sem za, itak, kaj bi pa vi igrali na lanu, cod4 na lanu baje suxa, saj ni custom clasov :thumbdown:, ker tak vzame ves fun igri. Gears je ql imo, pa se je lepo fural na zadnjem lanu. Pa kaki halo2, v spomin na stare cajte bi res pasal, če bo kdo od stare garde joinal, če bi bil v Ljubljani vem, da bi. Če ne druga pa, da vidiš folk, rečeš kako, pa kaki pir stegneš, hehe.

Lokacija pa Ljubljana, pač center in mamo pol približno vsi enako, plus tega jih ogromno zdej tam študira, tak, da je še lažje, večina folka je tudi s tam ali okolice. Sam ze se more najt nekdo, ki bo to tam kje organiziral ali kje tam v okolici. Z Mbja pa jaz komot poleg mene koga vzamem, mam svoj avto tak, da ni panike.

Link to comment

Hi, zdaj nič osebno nimam proti LJ ampak to ni središče SLOVENIJE :P in če ljubljančanom se NEAljubi dvigniti rit naj ostanejo doma....

po drugi strani pa je meni čisto vseeno kje bo oziroma naj bi bil... ali bo to v KOPRU - LJ - CELE ali magari MARIBOR se bom udeležil party-a ker zadnjič mi ni šlo časovno in sem moral kar hitro oditi....

je bilo pa zanimivo tako da z veseljem... agejn!

+ pomagam z veseljem....

ja res kaj pa če bi bilo pri nas ?! V PREKMURJU

LP :beer:

Link to comment
Hi, zdaj nič osebno nimam proti LJ ampak to ni središče SLOVENIJE :P in če ljubljančanom se NEAljubi dvigniti rit naj ostanejo doma....

po drugi strani pa je meni čisto vseeno kje bo oziroma naj bi bil... ali bo to v KOPRU - LJ - CELE ali magari MARIBOR se bom udeležil party-a ker zadnjič mi ni šlo časovno in sem moral kar hitro oditi....

je bilo pa zanimivo tako da z veseljem... agejn!

+ pomagam z veseljem....

ja res kaj pa če bi bilo pri nas ?! V PREKMURJU

To mi delaj :thumbup: :rock:

Dajte napravit v prekmurju da boste videli kaj je domača rdečka in šunka, njam :beer:

Link to comment

OOohhhhh starii! Hell yeah! Bom 18 julija, torej rekel bom mojem staršem da rad bi potoval v Slovenijo za moj rojstni dan! :beer: Potem, mogel bom govort slovensko perfect pa car bom. Tudi, rad imam ideja piknika. Zmeraj je čas za živilske :D Mi naj kupujete pive tut! ;)

Če že morem umret, raj umrem zadet! ;)

Crushing+Day.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.