Skoči na vsebino

Metro: Exodus

Metro Exodus; težko pričakovano nadaljevanje ene izmed bolj priljubljenih SciFi post-apokaliptičnih nadaljevanj. Artyom, zarote in vesoljci?
Pridruži se debati!
Vpiši se za sledenje  
break

[Uradna tema]GTA IV [PS3]

si želite in boste imeli igro  

60 glasov

1. 1. si želite in boste imeli igro

Priporočeni prispevki

lp

odprel sem to uradno temo zato ker se mi zdi da je potrebna za takšno dobro igrico kot je ta !

naj v tej temi potekajo vsi pogovori o igrici gta IV !!

LP ter najlepsa hvala.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

mogoce veste v katerem casu se bo dogajala ter vsebino igre ! men se zdi igra odlična , kaj pa vam ? :objem::objem:

upam da bo nareto online ker si ga zelo želim da bom pobil vse ki mi bojo na poti :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

lp in najlepsa hvala!

:hyper::hyper::hyper::hyper:

bo online ? !

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Kaj mi, ki imamo PS3 bomo tudi dobili možnost uživat v popolni igri z exclusive episodic content za downloadat? :beer:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ne exclusive content bo samo za xbox360. No, cudilo bi me, ce ga ne bi enkrat videli kot neki paket tudi za PS3, vendar bo morala prej potect pogodba z MS.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Kaj mi, ki imamo PS3 bomo tudi dobili možnost uživat v popolni igri z exclusive episodic content za downloadat? :beer:

sej vem, da ne bodo iste, zato vi se tam menite, mi se bomo pa tu...

Alkhor...kaj veš, mogoče je gej?!? :headscratch::petting:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Ne exclusive content bo samo za xbox360. No, cudilo bi me, ce ga ne bi enkrat videli kot neki paket tudi za PS3, vendar bo morala prej potect pogodba z MS.

Travar je svoj post mislil sarkastično. /beri KSi gnojišče; aja, zdaj je spet fanboy tema. :lol:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
lp

odprel sem to uradno temo zato ker se mi zdi da je potrebna za takšno dobro igrico kot je ta !

LP ter najlepsa hvala.

Pa kaj lahko nehate govorit igrica?! Kaj filmom tud rečeš filmček? Tole je konkretn špil z več desetmiljonski buđetom. Pa prosim naslednjič ne odperlat novih tem break, raje klikaj samo na gumb "odgovori".

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Za GTA IV napovedujejo, da je to igra leta 2008. :bowdown:

...dobro leto že spremljam razvoj igre in preden je bilo sploh kaj znanega, so na tujih forumih potekala zanimive debata o željah in o vsem. Nato so začele pritekati prve informacije, trailer, interjuji, predogledi in vse ostalo. Največji feni so diplomirali na znanih informacijah...na forumih se njade marsikaj, primerjali so tudi relane objetke v NY z objekti v LC in naredili osnutek mape...

Za vse tiste, ki razvoja igre GTA IV niste spremljali preglejte spodnje linike, kjer je ogormno informacij (linki so si podbni).

http://www.gta4.net/news/index.php

http://www.gta-sanandreas.com/

http://www.gta4.tv/

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
lp

LP ter najlepsa hvala.

Pa kaj lahko nehate govorit igrica?! Kaj filmom tud rečeš filmček? Tole je konkretn špil z več desetmiljonski buđetom. Pa prosim naslednjič ne odperlat novih tem break, raje klikaj samo na gumb "odgovori".

omg model ! ti si edini ki se ne strinja z odpiranjem te teme ( ce se ne motim ) tako da ce ti ni vsec pa pojdi v platformo pisat ! in drugic bom rekel igra , ker te to zelo moti :doh: :doh: nevem kk ste eni ljudje tk nerazumni ! omg :doh: :doh: :annoyed: :annoyed:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Sej nevem kaj naj rečem :roll: Najprej vprašaš kdaj se bo špil dogaju in zakaj se bo sploh šlo potem pa v naslednjem stavku že trdiš da je tole dbest igrica čeprav pojma nimaš o njej.

Kot je že bilo rečeno, topic je v multiplatform, če pa že hočeš odpirat topice nared to kot se spodobi. Drugače sem razumen človek ampak moj prag tolerance je zelo nizek.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

vem da bo dobra IGRA ker so prejšni deli bili tudi dobri :doh: :doh: :doh: ! mene ne zanima tvoja toleranca A RAZUMES !!! :crazy::crazy: tk ce ti tu ta tema ni vsec in ti ni za pisat pa pojdi v multiplatformo . pa prosim nas pusti primiru z žalitvicami :lol::lol: :annoyed: :annoyed: :crazy::crazy: :doh: :doh:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

sj je COD4 tud multi pa noben nic ne utruja tko da folk ce vam kaj ni vsec se lahko odstranite in ne spamajte zdaj po temah

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Gre se zato, da nek red more bit kako odpret topic. In tale način petletnika, ki zraven postavlja popolnoma debilno anketo, ker je jasno, da bomo vsi nabavl ta špil, naredi več škode kot pa 10 spamerjev.

In ker če nihče ne zateži potem začnejo nastajat novi še bolj debilni topici, z vprašanji "če igrica RES izzide 29.4??!", kar bi taisti avtor itak lahk vprašal že v tem skropucalu. Nevem zakaj hišniki tega sranja ne brišejo sproti.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Lol kva ta break je že banan? A ni še dopoldan tele debilne topice ustvarjal?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ko si kupim PS3 bo ena izmed prvih stvari, da grem igrat z njim in z skaterjem ker to je pa res že zen.

Hvalabogu na Livu nimamo pravzaprav nobenega res mladega, edini je miha ki je letnik 95, resda je malo smešen z svojo prekmurščino vendar se zna obnašat in je olikan.

Še pomnite gearovci; mejhaaaaaaa!! :bowdown:

Anyway sorry for offtopic. Sem na tujem ozemlju, moram pazit.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

@mattra rakitasa se nism opazil na cod4 niti pod frendi ga nimam enkrat mi je hotu en promo cd uvalit brez skatle drgac pa zadne case igram UT3 ki je res brooootal tko da se par slovencev nabavi UT3 pa bo cool

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh