Skoči na vsebino

[Uradna tema]GTA IV [PS3]


si želite in boste imeli igro  

60 glasov

  1. 1. si želite in boste imeli igro



Priporočene objave

  • Odgovorov 206
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

sejmon vem ka hocis povedat sam komu se pa lubi pisat ... ce bi mel tako tipkovnico ko je za 360 bi mogoc kaj napiso sam se to bv ... mi je bols ce poves :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Mudel prosim te ne bodi smesen ker ne bo slo ... ni sanse da so dali chat podporo noter ... :cough:

ej model,ti si prav preberi kaj sem napisal.V GTA tko ni podpore.

zato sem napisal če je podpora med igrami.(drugimi,lol)

:crazy: :doh:

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
a igra se pr 60% konča?? in kaj pol? :eye:

Igra se konča pri % odvisno kako igraš.Jaz sem zdaj mislim da ~63% in še zdaleč nisem konec.Je pa res,da igram vse po vrsti....(s tem mislim na vožnje,zabava,pitje,biljard,...)razen tistih glupih golobov...jih imam samo 4.

:D

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Končal sem igro na 70,92% in me zanima ali je to konec. Zadnje kar je bilo je da so mi ubili Romana na poroki nato sem se maščeval Dimitriju in ko sem to zaključil so mi ostala še manjša dela za Litle Jackoba zdaj pa imam v imeniku samo še Little J., Kate, Brucie in Pieckija. Ampak kar lahko še delam je to da dirkam za Brucija al pa se vozm z helikopterjam. Ali je to to in moram znova če hočem da bo akcija, ker poklical me skoraj gotovo ne bo noben več za kakšno nalogo. Če je še kdo prišel do tega problema naj mi odgovori.

LP

Link to comment
Končal sem igro na 70,92% in me zanima ali je to konec. Zadnje kar je bilo je da so mi ubili Romana na poroki nato sem se maščeval Dimitriju in ko sem to zaključil so mi ostala še manjša dela za Litle Jackoba zdaj pa imam v imeniku samo še Little J., Kate, Brucie in Pieckija. Ampak kar lahko še delam je to da dirkam za Brucija al pa se vozm z helikopterjam. Ali je to to in moram znova če hočem da bo akcija, ker poklical me skoraj gotovo ne bo noben več za kakšno nalogo. Če je še kdo prišel do tega problema naj mi odgovori.

LP

pi××o ej,zdaj vem da ga bodo ubili.

lahko bi prekril ,a ne???

Saj,če izveš med igro ali na netu je čist drug filing... :rockbrow:

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.