Skoči na vsebino

[Uradna tema]GTA IV [PS3]


si želite in boste imeli igro  

60 glasov

  1. 1. si želite in boste imeli igro



Priporočene objave

  • Odgovorov 206
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

lp

odprel sem to uradno temo zato ker se mi zdi da je potrebna za takšno dobro igrico kot je ta !

naj v tej temi potekajo vsi pogovori o igrici gta IV !!

LP ter najlepsa hvala.

Pa kaj lahko nehate govorit igrica?! Kaj filmom tud rečeš filmček? Tole je konkretn špil z več desetmiljonski buđetom. Pa prosim naslednjič ne odperlat novih tem break, raje klikaj samo na gumb "odgovori".

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Za GTA IV napovedujejo, da je to igra leta 2008. :bowdown:

...dobro leto že spremljam razvoj igre in preden je bilo sploh kaj znanega, so na tujih forumih potekala zanimive debata o željah in o vsem. Nato so začele pritekati prve informacije, trailer, interjuji, predogledi in vse ostalo. Največji feni so diplomirali na znanih informacijah...na forumih se njade marsikaj, primerjali so tudi relane objetke v NY z objekti v LC in naredili osnutek mape...

Za vse tiste, ki razvoja igre GTA IV niste spremljali preglejte spodnje linike, kjer je ogormno informacij (linki so si podbni).

http://www.gta4.net/news/index.php

http://www.gta-sanandreas.com/

http://www.gta4.tv/

Link to comment
lp

odprel sem to uradno temo zato ker se mi zdi da je potrebna za takšno dobro igrico kot je ta !

naj v tej temi potekajo vsi pogovori o igrici gta IV !!

LP ter najlepsa hvala.

Pa kaj lahko nehate govorit igrica?! Kaj filmom tud rečeš filmček? Tole je konkretn špil z več desetmiljonski buđetom. Pa prosim naslednjič ne odperlat novih tem break, raje klikaj samo na gumb "odgovori".

omg model ! ti si edini ki se ne strinja z odpiranjem te teme ( ce se ne motim ) tako da ce ti ni vsec pa pojdi v platformo pisat ! in drugic bom rekel igra , ker te to zelo moti :doh: :doh: nevem kk ste eni ljudje tk nerazumni ! omg :doh: :doh: :annoyed: :annoyed:

Link to comment

Sej nevem kaj naj rečem :roll: Najprej vprašaš kdaj se bo špil dogaju in zakaj se bo sploh šlo potem pa v naslednjem stavku že trdiš da je tole dbest igrica čeprav pojma nimaš o njej.

Kot je že bilo rečeno, topic je v multiplatform, če pa že hočeš odpirat topice nared to kot se spodobi. Drugače sem razumen človek ampak moj prag tolerance je zelo nizek.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

vem da bo dobra IGRA ker so prejšni deli bili tudi dobri :doh: :doh: :doh: ! mene ne zanima tvoja toleranca A RAZUMES !!! :crazy::crazy: tk ce ti tu ta tema ni vsec in ti ni za pisat pa pojdi v multiplatformo . pa prosim nas pusti primiru z žalitvicami :lol::lol: :annoyed: :annoyed: :crazy::crazy: :doh: :doh:

Link to comment

Gre se zato, da nek red more bit kako odpret topic. In tale način petletnika, ki zraven postavlja popolnoma debilno anketo, ker je jasno, da bomo vsi nabavl ta špil, naredi več škode kot pa 10 spamerjev.

In ker če nihče ne zateži potem začnejo nastajat novi še bolj debilni topici, z vprašanji "če igrica RES izzide 29.4??!", kar bi taisti avtor itak lahk vprašal že v tem skropucalu. Nevem zakaj hišniki tega sranja ne brišejo sproti.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ko si kupim PS3 bo ena izmed prvih stvari, da grem igrat z njim in z skaterjem ker to je pa res že zen.

Hvalabogu na Livu nimamo pravzaprav nobenega res mladega, edini je miha ki je letnik 95, resda je malo smešen z svojo prekmurščino vendar se zna obnašat in je olikan.

Še pomnite gearovci; mejhaaaaaaa!! :bowdown:

Anyway sorry for offtopic. Sem na tujem ozemlju, moram pazit.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.