Skoči na vsebino

[Uradna tema]GTA IV [PS3]


si želite in boste imeli igro  

60 glasov

  1. 1. si želite in boste imeli igro



Priporočene objave

  • Odgovorov 206
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • N7

ce objavljate namige o igri, ki vpliva na neposreden razplet zgodbe pred objavo uporabite besedno zvezo SPOILER ALERT! mislim, da vas vecina ve zakaj in v cem je smisel.

naprimer na vrh besedila pred objavo prispevka dodajte:

*** !!! *** SPOILER ALERT *** !!! ***

recimo. da se vidi!

hvala

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment

POMEMBNO

ČE VAM IGRA OB NALAGANJU ZMRZNE ALI MED IGRANJEM,

ONEMOGOČITE INTERNETNO POVEZAVO!!!

Mene je začelo danes jebat,ko sem namenil igrat online.

Čas igranja 15h 30 min.

Igra 22%.

Torej,če igrate online lahko tudi vam to začne delat.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
A sem edini, ki že od torka ne more zvečer igrat multiplayer-ja?

A sem edini, ki mu igra konstantno freeza?

Damn me.

ihra deluje online...v soboto mi je nonstop štekalo...naredi "internet disable" pa nebo zmrznilo nič.Pol drugi dan pa daj enable pa bo šlo online nekaj cajta.Verjetno server preobremenjen,ker pa je igra nonstop online,(če lih igrate singl player) pošilja podatke server na konzolo in pol zmrzne.

pa drugič si vsaj zadnjo stran te teme preberi,pa imaš tudi že nekaj napisano o tem.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
Travar ne vem zaka ti ne gre na online sam men in drugim gre ...

Spil pa mi se ni zmrznil ...

Samo tistim, ki jim sporočilo "Cannot connect to game provider" pomeni enako kot "I to proud of a PS3 fanboy to admit the imperfections".

In nevem kdo so to "drugi", ki jim dela... glede na to da je fact da je bil service veliko ur nedosegljiv za vse.

Razen, če takim tr00 fanboyem kot si ti, Sony nudi backdoor prek katerega lahko vedno igrajo. Tudi, ko so javni serverji down.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sori sam nism edini ko mi dela mp ... ne vem pa zaka teb ne bi delo ... mi je pa prve 2 dni delo enako ko teb ... ni me hotlo povezat ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Travar ne vem zaka ti ne gre na online sam men in drugim gre ...

Spil pa mi se ni zmrznil ...

Samo tistim, ki jim sporočilo "Cannot connect to game provider" pomeni enako kot "I to proud of a PS3 fanboy to admit the imperfections".

In nevem kdo so to "drugi", ki jim dela... glede na to da je fact da je bil service veliko ur nedosegljiv za vse.

Razen, če takim tr00 fanboyem kot si ti, Sony nudi backdoor prek katerega lahko vedno igrajo. Tudi, ko so javni serverji down.

Če ti kaj pomaga:

V soboto meni ni delalo.(je zmrznilo)Altair_x,njemu je delalo.

V nedeljo meni je delalo,pravtako Altair_x-u.

Danes nisem probal.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pravzaprav Rockstar, oziroma - če smo zelo natančni, Gamespy (ki pa jih je najel Rockstar, ne Sony). Sony nima serverjev za GTA4.

As for what Sony is doing to prepare—their fate lies in the hands of Rockstar (who rumor has it is actually using Gamespy's servers). Because they don't offer a backend to host games like Xbox LIVE, they avoid the headache for a trade-off of a little risk, and almost no say in fixing potential problems that may arise.

http://kotaku.com/383885/xbox-live-prep ... erver-riot

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.