Skoči na vsebino

[Uradna tema]GTA IV [PS3]


si želite in boste imeli igro  

60 glasov

  1. 1. si želite in boste imeli igro



Priporočene objave

  • Odgovorov 206
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

kaj tile bluzijo na 24ur...

Drgač pa kot pravim hvala krekerjim, čez kak mesec bodo naši malčki že vsi imeli inštalirano skrekano verzijo pa so starši dali denar za igro al pa ne.

ali Grand Theft Auto 4 deluje na ps2, čeprav mam čip ki bere tudi kopije

Sej čez en mesec si bo pa vsak mulc dol potegno skrekano verzijo, pa se lohk je_be_te vsi cenzorji pa avtorji pa ne vem kdo vse.

Hvala krekerjim :))))

sem se kar nasmejal,res...

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • N7

ekola. sem se ravno vrnil iz nemčije in v dveh dneh lutanja po centru si nisem zapomnil nič kaj bolj pametnega kot jumbo posterje in obcestne reklamne panoje za GTA IV.

tok reklame za en špil še nisem doživel niti uvidel. žal sem iz avta vedno nepravi trenutek pritisnil na fotkič in nisem nikol zadel panoja, hehe...

v štacunah je totalno razprodana. sem se pa zanalšč pozanimal kako je s prevodom. in glej ga zlomka; nemci niso šli sinhronizirat špila pač pa so ga podnaslovili. slava jim! če bi ga mel na stocu bi ga mogoče še kupil :)

hehe. še vedno čakam na kitajce...

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

hmm a mi lahko kdo kej več pove o tem patchu?kr js sm dns špil utaknu not inštaliru in mi je pač samo pisal da je avaliable 1.01,in mi je potegnil dol z neta in dal gor..a je to že to?al morm še kej prou tuki skint s kompa pa dat pol ke gor?

Link to comment

ma dejte že nehat o tem, pač ene moti nasilje, druge debelost, druge sex, ma zmer je neki...

na igri piše 18let+ vska trgovec naj bi prodal le samo polnoletnim osebam, pač....ni tako, kdor pa ma vsaj 18let+ pa dejmo rečt da ni tolk boho, da bo šel drugi dan pretepst neko babico...

mal o špilu, sprva sem ga igral enako na 55cm tv, super, grafika kul, igrat se da, dobra zadeva..., kasneje na LCD grafika še dosti boljša kapo dol, ko so prave sence oz. kako jutro, vzhod sonca, res prečudovita grafika, mesto je res doteranolepo narejeno.Veliko povdarka na odročnih delih, kjer prideš je enkaj narejenega ali so smeti kaka zapora ceste, res lep asvalt, tudi ti prehodi v drugo mesto so zelo lepo narejeni, čaka te policija, prvo mesto je kr veliko, ljudje se malo več premikajo, bolj zaposleni, delajo živijo z mestom,nekak tako rečeno.

Vozila so odlična, malo bolj težka,pa vseen ko se navadiš ratajo lahka, všeč so mi vati na zadnji pogon, nekateri res lepo drsijo in že tukaj zapraviš kr neki časa za samo norenje po mestu!

Enako so v igri kamijoni,kr neki različih obstaja, do sedaj en znam priklopiti še akke daljše prikolice, upam da se da, sama fizika hoje itd, je za moje pojme vredu, je pa malo slabša, moti me dostikrat pri avtu,ker ne zapre vrat,sem sma prehiter, mogoče je malo lesen, mislim da so veliko pobrali iz Bully-a, pa vseeno če je špil mal bolj realen spregledam vse, vožnja autobusa mi je zelo zanimiva, vožnja čolna enako, mislim na sploh so zboljšali vse fizike vozil, taxi prevoz je zelo odličen, veliko filmčkov v sami misiji, čeprav sem šele na 30% res veliko ne morem povedati, mam le prvo mesto, na koncu lahko samo rečem,da sm čakal špil, in mi je vredn vsakega evra, na ps3 imam le samo gta4 in gt5 pa vseeno mi povrne veliko užitka!

Povdarjam da je to le moje mišljenje ocena!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.