Skoči na vsebino

[Uradna tema]GTA IV [PS3]


si želite in boste imeli igro  

60 glasov

  1. 1. si želite in boste imeli igro



Priporočene objave

  • Odgovorov 206
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

nima veze.uglavnem jst mam en problem pri zadnji misiji zdi se mi da je zadnja uglavnem ku dimitrija lovim z čolnom on je pa z hellikopterjem pol pa pride little jacob in mi napiše naj grem pod njegov helikopter od jacoba ampak ni šans da ga bi jst lahk dohiti z čolnom hvala in lp kelih.

Link to comment
na helikopter od little jacoba je treba it tam se mi poka že tista puščica in mi napiše get undernith little jacobs helikopter ampak predn js pridem do njega helikopter že uzleti ta kurču čoln je prepočasen.

Res mi ni jasno kje je problem? Držiš do konca gas na čolnu? Maš analogne gumbe pokvarjene?

Samo gas drži in zapelji pod helikopter - itak je tako aproximativno narejeno, da sploh ne rabiš bit pod njim ampak samo blizu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Sm nabavu spil GTA 4 mam verzijo ps3-ja 80 giga pa mam sledec problem. Ko pac spilam in se furam z avtom pa ko hitro peljem mi zacne stekat spil al pa ce povozm par folka tud nesramno steka pa tko pa me zanima ce kermu drugmu tud to dela in ce se da to nekako odpravt. To je vse. Lp Jure

Link to comment
Sm nabavu spil GTA 4 mam verzijo ps3-ja 80 giga pa mam sledec problem. Ko pac spilam in se furam z avtom pa ko hitro peljem mi zacne stekat spil al pa ce povozm par folka tud nesramno steka pa tko pa me zanima ce kermu drugmu tud to dela in ce se da to nekako odpravt. To je vse. Lp Jure

To dela vsem na PS3-ju.... preprosto je PS3 verzija v kurcu.

Upam, da nisem prizadel koga, ki je preobčutljiv za resnico. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Sm nabavu spil GTA 4 mam verzijo ps3-ja 80 giga pa mam sledec problem. Ko pac spilam in se furam z avtom pa ko hitro peljem mi zacne stekat spil al pa ce povozm par folka tud nesramno steka pa tko pa me zanima ce kermu drugmu tud to dela in ce se da to nekako odpravt. To je vse. Lp Jure

To dela vsem na PS3-ju.... preprosto je PS3 verzija v kurcu.

Upam, da nisem prizadel koga, ki je preobčutljiv za resnico. :innocent:

Meni to ni delalo nikol. Tak da ne vsem. Nekaterim to dela.

fuRh7384133640.jpg
Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

S FragFX 2.0 bi se dalo.

[youtube:37v2zo3v]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=jrcdWfQH4Gk&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=jrcdWfQH4Gk&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:37v2zo3v]

Ampak stvar je draga in če mene vprašaš popolna bedarija.Če bi rad igral s tipkovnico ter miško, igraj na pc-ju.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.