Skoči na vsebino

EMO ŠPILI


Priporočene objave

  • Odgovorov 58
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Samo DMC4 je pa res tak EMO spil, da glava pece. Ni cudno, da mi je veliko bolj vsec od skulirane trojke, hehe.

No, samo ce bi Kyrie bila moja deklica in bi mi jo porednezi ugrabili, bi se tudi kar naprej jokal (ko ravno ne bi teh bedgajev klal). Kyrie :love::love::love: je najbolj superkjut lustkana deklica, kar sem jih kdaj v kaksni igri videl.

Potegaman.jpg
Link to comment
...hell doesn't exist.

To se tebi tako zdi, ker si DMC4 na Human igral. Jaz sem ravno zacel obracat tezavnost "Hell and Hell" (unlockas, ko Dante Must Die obrnes, katerega dobis, ko Son of Sparda prefuras, tega pa kasiras, ko Devil Hunter poownas) in ti lahko potrdim, da Pekel res obstaja.

Sicer pa se spomnim, ko smo v osnovni soli brali Prezihov Vorancevo crtico "Solzice". Tam se ta oldschool SLO pisatelj spominja in podrobno opisuje, kako je kot otrok sel v Pekel, zato, da je nabral nekaj solzic, s katerimi je nato osrecil mater. Ej, sam tipo je pa bil hardkor!

Potegaman.jpg
Link to comment

Meni je najbolj čudno, da se v DMC4 tahuda težavnost, tako kot v preteklih delih serije, imenuje "Dante Must Die". Glede na to, da je tokrat Nero glavni "junak" (ima dvakrat večjo minutažo kot Dante), bi tahuda težavnost tokrat morala biti "Nero Must Cry".

Nero puts EMO in DEMON. No, saj pomoje je res fora v tem, glede na to, da so vsi tej modeli kao neki poldemoni - polovica od demons je ravno emo.

Če bi Kyrie in Nero šla na Emo (SLO predizbor za Eurosong), bi sigurno zmagala. Kyrie zna peti, Nero je pa EMO. (Zanimivo, letošnja zmagovalna skladba se imenuje "Vrag naj vzame", kar se podobno sliši kot "Vrag naj joče", to je pa že skoraj dobesedni prevod besedne zveze Devil May Cry.)

To bi res bil pop album stoletja: Kyrie feat. Nero - Devil May Cry. S hiti, kot so npr.:

- Don't cry for me, Fortuna (coz i'll cry for you instead) (Fortuna je mesto, kjer se DMC4 dogaja, op. avtorja)

- Cryway to Hell

- Cry me a bloody river

- When Nero cries, demon dies

...

Eh, zdaj pa že preveč bluzim. Namesto, da čas brezveze izgubljam z bluzenjem o DMC4, grem tega raje zdaj igrat.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ce kdo provajda grafiko, lahko ustimamo pristen EMO spil za XNA ali homebrew GC/Wii. Motor imam, 2D sprajti pa sepajo. :) Bi pa bili ena cisto mala jokica, ki bi se zjokali vedno, ko bi se kam zataknili ali pa bi nam zlobni bauci jezik pokazali. Drugace pa, Etna wins miss gamez!!! :)

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.