Skoči na vsebino

EMO ŠPILI


Priporočene objave

  • Odgovorov 58
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Etna wins miss gamez!!! :)

Ja potem pa daj kaksno slikico ali filmcek, ce ze tako reklamo delas, da bomo sploh vedeli, o kom govoris.

V JRPGjih je itak cel kup lustkanih deklic. Japonci pac kapirajo in obvladajo. Sicer se pa ne spoznam na to sceno, samo kaj ni Aeris (ali kako ji je ze bilo ime) iz FF7 kao ultimativna deklica, tista zloglasna scena pa kao najbolj ultimativen E-MOment vseh casov? Mi je kar zal, da ga nisem nikoli videl, ker sem prej obupal nad spilom (sem imel original na PS1 in sem se nekaj matral, samo RPGji so cisto prevec hardkor za mene, razen Paper Mariota). V bistvu se v redu, ker bi pomoje kar mrckal od vsega hudega.

Potegaman.jpg
Link to comment

Predlagam , da bi nardili mi eno emo igro (npr. tko kot so nekateri hoteli narediti revijo FGO - for guys only oz for gamers only..) Tko, da ce se kdo spozna na izdelavo iger naj pove aja ime sem se pa ze spomnil: Emo 2008 recimo... in potem bi vsako leto nardil novo tako kot fifo pa to bi pol stiskal vse in zacel prodajat... :cash: :thumbup:

Sarkazem on :lol:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.