Skoči na vsebino

Ekskluzivno:[PS3] No Man’s Land


Altair_x

Priporočene objave

  • Odgovorov 149
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Priljubljeni zapisi

Bessie

Video

Objavljene slike

Ja trenutno je na voljo bolj malo stvari, vse trgovine so prazne in ni posebnih placov, so pa začeli s tematskimi dogodki, ki jih ponavadi zamudim, ker se ravnajo po ameriškem času, tako je bil Helloween party, pa thanksgiving day..., pa trenutno se testira nov vmesnik, pa klubi, čeprav zaenkrat ni nobene opreme. Itak se bo ob zagonu vse resetiralo.

BessieSABU.png

Link to comment

meni je prišlo na ameriški račun

plz usi ki maste home dodajte: rozac15 :beer:

pa bessie...povabi jih u ksi :lol:

ej pa tudi za bowling se lahko zmenimo sam najprej bi se morali povabit usi na EDEN server

jaz priporočam ameriški ker je boljši -> angleški je pa kao bolj stabilen...kaj misliste? :razzy:

nekje sem prebral da se lahko svoje prijatelje povabimo na server ki ni njihov domač naprimer anglež u japonski :china:

tku da smo usi na enem! :bringiton: :rock:

FreshPant5.png
Link to comment

Evo včeraj sem dobu key za beto.

Res ne vidim smisla v igri, nekako mi je stvar dosti nesmislna.Neki šetas, pleses, pises(na uno kripalovo tipkovnico k se namučeš na puno).Vse skp me ne potegne da bi sploh prizgal kaj šele igral.

Mislm mi lahko kdo obrazlozi v cem je smislu homa.Dobr vem da je kao da se pogovarjas s folkom ampak, komu se pa da..Hja men ne.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Smisel te neigre je podoben kot je smisel messengerjer za razliko, da se tukaj virtualno srečuješ s prijatelji, si ogledaš kak uvodnik v film/igro, se udeležiš tematskih dnevov, odigraš kako partijo biljarda/šaha/kegljanja, v glavnem gre za virtualno grupiranje. Aja pa beta ni za mlajše od 18 let in nevem, če bo finalna verzija tudi za mlajše, konec koncev kakšnih pubertetniških izpadov si noben ne želi.

BessieSABU.png

Link to comment
Smisel te neigre je podoben kot je smisel messengerjer za razliko, da se tukaj virtualno srečuješ s prijatelji, si ogledaš kak uvodnik v film/igro, se udeležiš tematskih dnevov, odigraš kako partijo biljarda/šaha/kegljanja, v glavnem gre za virtualno grupiranje. Aja pa beta ni za mlajše od 18 let in nevem, če bo finalna verzija tudi za mlajše, konec koncev kakšnih pubertetniških izpadov si noben ne želi.

Ja sam fora je v tem, da se virtualno srečuješ z ljudmi, ki niso taki kot so v resnici. Če je že tam joškata bejba, to ne pomeni da je v resnici isto, saj se za tem lahko skriva najbolj grd človek na svetu. To me moti.

Drugače mene bolj vleče tisto kino, hall of fame (kjer so trophyi-i po vitrinah, istočasno se vrtijo tvoji uspehi na LCD-jih zraven), in launch iger skozi Home. Komaj čakam, je res, ampak home je zadnja stvar, ki jo bom uporabil za druženje!

Link to comment
  • N7

kaj vse bo home dejansko ponujal bo pokazal čas. kar se mene tiče je iti v home zabijat cajt s plesom in chatom res totalen debilizem in potrata časa. ampak hej. nekdo lahko tudi cele dneve preždi na ircu ali forumih. tudi na msnjih. pač. home naj bi bil veliko več. ampak ljudje tole je beta! BETA! ko bo final in ko bo stvar v polnem zagonu bomo šele lahko podajal realne ocene. do takrat je pa to nekakšen oris tega kako sploh deluje okolje. ne pa funckije.

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.