Skoči na vsebino

[Uradna tema] Wii Fit


Bessie

Priporočene objave

  • Odgovorov 137
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Danes sem ga končno kupil, čeprav se mi je zdelo da bodo že razprodani .. imeli pa so še vedno 4 od petih, koliko jih je bilo v ponedeljek ... v BB v Europarku. Stvar je ful fajn, samo sem ugotovil da imam v sobi malo premalo placa za vse vaje.

Še vedno bi pa mel to fancy podlogo če jo kdo kje zasledi :fiufiu:

Link to comment

Eto, včeraj dobil zadnjega v BB v BTC. V BOF-u mi je hotel prodajalec podtakniti že odprtega (no roko nazaj zaprtega), pa sem ga vprašal, če je nov ali že odprt, pa se mi je zlagal, da je še zaprt. Sem mu rekel, zakaj ni več selotejpa čez in da naj ga odpre in se je takoj pokazalo, da je bil že odprt. Sem ga nekam poslal in sva šla s punco iskat zadnjega - še zaprtega v BB.

Zadeva je dobra, punco dobro zdela, mene tudi, čeprav sem reden obiskovalec fitnessa, a tukaj delajo druge mišice kot na fitnessu tako da :thumbup:

V Wii settingih je potebno nastaviti Slovenijo, ker če imaš UK, ti ponuja višino v čevljih in težo v funtih.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Teža v funtih ... ta je malo težka, drugače pa je shit to, da je velikost v teh njihovih čevljih, ker jaz imam United Kingdom nastavljen že zaradi Virtual Console iger ... ampak je v navodilih za WiiFit razpredelnica za pretvorbo iz enih enot v druge.

Link to comment
Kaj ste sli res tole kupovat?

Ajej.

Zakaj "Ajej"? Čisto vsak, ki je do sedaj pri meni na Balance Board stopil je ostal brez besed, pozitivno presenečen. Boardanje je noro in komaj čakam, da izide WiiSki. :rock:

Medtem, ko so "Balance games" res le za zabavo, sem pa zelo vesel, da sem spoznal kaj je joga, ker vsak dan odkrivam nove mišice! :hyper:

Meni se pač ne da v fitness in da se lahko doma razmigam, pri čemer se vsak dan beleži moja aktivnost... :thumbup:

LP

Link to comment

Moja punca z veseljem trenira. Poleg tega, da je bila danes 1 uro na biciklu zunaj, je še 45 minut aerobičnih dejavnosti + Yoga.

Je pa ena zelo dobra stvar pri aerobiki. Ko se ti unlock-a, se ti odpre en trening, kjer stopaš gor in dol in si določiš sam čas in hitrost preko Wiimota on-the-fly. Navodila in zvok in ritem prihajajo iz Wiimote-a, tako da lahko med tem, ko to delaš, prestaviš na TV program in naprej delaš, navodila in ritem pa poslušaš iz Wiimote-a.

To, da je ona danes biciklarila 1 uro in jaz bil na fitnessu 1.5 ure, si v grafih - WiiCash lahko ročno dodaš in se ti prišteva k času, ki si ga porabil na WiiFit-u :thumbup:

Če bo tako nadaljevala, bo njena postavica kmalu :rock::fiufiu:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.