Skoči na vsebino

[Uradna tema] Wii Fit


Bessie

Priporočene objave

  • Odgovorov 137
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Pol se (po tvojem mnenju) Wii fit splača kupit?

Sicer ne vem koga točno sprašuješ, pa ti vseeno odgovarjam, ker je to vsaj tretja téma, kjer je uporabljena beseda "splačati se". SSKJ: "splačati se" pomeni: prinašati korist, dobiček

Vse v zvezi s konzolami je "zapravljanje" denarja. Torej se nič ne splača. :D

Splačajo se vlaganja v delnice, nepremičnine, zlato, pa še to ne vedno...

Torej, splača se ne, zabavno je pa zelo. :thumbup:

LP

Link to comment
Pol se (po tvojem mnenju) Wii fit splača kupit?

Sicer ne vem koga točno sprašuješ, pa ti vseeno odgovarjam, ker je to vsaj tretja téma, kjer je uporabljena beseda "splačati se". SSKJ: "splačati se" pomeni: prinašati korist, dobiček

Vse v zvezi s konzolami je "zapravljanje" denarja. Torej se nič ne splača. :D

Splačajo se vlaganja v delnice, nepremičnine, zlato, pa še to ne vedno...

Torej, splača se ne, zabavno je pa zelo. :thumbup:

LP

Jaz ti dam +1 v filozofiranju...

Wiiha!

Link to comment
Pol se (po tvojem mnenju) Wii fit splača kupit?

Sicer ne vem koga točno sprašuješ, pa ti vseeno odgovarjam, ker je to vsaj tretja téma, kjer je uporabljena beseda "splačati se". SSKJ: "splačati se" pomeni: prinašati korist, dobiček

Vse v zvezi s konzolami je "zapravljanje" denarja. Torej se nič ne splača. :D

Splačajo se vlaganja v delnice, nepremičnine, zlato, pa še to ne vedno...

Torej, splača se ne, zabavno je pa zelo. :thumbup:

LP

FILOZOF.

ubistvo se je andyu to splačal, ker je njegova deklica ratala lepša, torej je mel več motivacije za delo = več keša

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

FILOZOF.

ubistvo se je andyu to splačal, ker je njegova deklica ratala lepša, torej je mel več motivacije za delo = več keša

Eh, nisem filozof, samo sarkastično sem odgovoril in vidim, da sem sprožil burn odziv. :rock:

Sicer pa mene lep(š)e deklice manj motivirajo za delo, pa tudi manj za WiiFit. :hyper:

Za kaj me pa motivirajo pa ne smem pisat, ker berejo forum tudi otroci. ;)

Link to comment
samo da ne bo kdo mislil da s tem res kaj postori za svoje telo, ker ta Wiifit tako prikazujejo. prefinjena top shop reklama :cash:

A lahko uganem, da ga nimaš?

frend ga ma. nič ne rečem da ni zabaven ali da je zgrešen nakup, vsekakor ok stvar. bi ga sam nabavil če ne bi imel trenutno drugih stroškov.

vsekakor je nekomu, ki se aktivno ne ukvarja s športom to razgibavanje, delanje sklecov in podobnih vaj dovolj da misli da bo postal fit. žal temu ni tako. to pove samo to, da si zakrnjen in fizično v slabem stanju. te vajice so za stare mame.

plus tega je zraven pomembna pravilna prehrana.

to je isto kot da bi rekel če obvladaš guitar hero na najtežji stopnji, znaš igrat kitaro.

še enkrat, je zabaven, ampak ne se slepit. hočem rečt da ga ne kupovat zaradi zdravega telesa, kot to hočejo prikazati, ampak zaradi zabave.

ratt-logo.gif
Link to comment

Aha, in do teh ugotovitev si prišel na podlagi več tedenskih testiranj.

Glede na to, da že 15 let treniram fitness in to hardcore, pa da sem po vajah za mišice zadihan, pa sproti pijem vodo, bi rekel, da vaje niso kr neki. Pa to ne govorim o vajah, ki jih imaš prikazane prvi dan uporabe, ampak vse unlockane vaje z vsem povečanim številom ponovitev.

Prosim, da te vidim, kako v tekmi s trenerjem narediš pravilnih počasnih 50 sklec, ali pa kakšnih Yoga vaj, ki te pretegnejo, ali pa 2x 90 sekund Super Hoola Hoopa.

Kako je zanimivo, da največ o Wii Fitu vejo tisti, ki ga sploh nimajo ali pa so ga videli od daleč. :roll:

wii_forum2.jpg
Link to comment

če treniraš fitnes 15 let hardcore in ti wiifit dela takšne težave potem mi ni jasno kako treniraš... 50 počasnih sklec? lol

in ne nisem ga videl samo od daleč, vem vse igre. še enkrat, frend ga ima, videl sem celotni špil, vsak dan pri sem njemu(stanuje preko ceste). zanimivo, beerbauch ima isti.

treniram atletiko, plavanje, benč 100kg par počasnih pravilnih ponovitev, deep squat 120kg, deadlift 150kg. to kar moraš obvladati v wiifitu je nek minimum za 50 letnika da ve da je živ. ampak večina populacije 99% ni tega zmožna in je normalno da se to zdi vau. hočem rečt da ni to dovolj, treba je pač malo bolj stisniti zobe, premakniti svojo rit.

pač moj pogled na to. :innocent:

ratt-logo.gif
Link to comment

Preden se začnejo tukaj vsepovprek meriti kurci, se ti ne zdi TheMan da rahlo (ali pa precej) pretiravaš s svojimi normami?

Jasno mora biti "trening" prilagojen željenim razultatom, po drugi strani pa se da shujšati tudi ob prijetni 30 minutni vadbi dnevno brez kakega pretiranja odrekanja hrani. Odvisno seveda od človeka in njegovega začetnega stanja.

Še več, 30 minut telovadbe dnevno po mojem (pa tudi kolikor se spomnim, raznih priporočil zdravnikov) več kot ustreza, da se ohranimo pri zdravju. Dvomim tudi, da si lahko večina odrasle populacije v današnjem svetu privošči več ur dnevne telovadbe - razen, če mu je to edini način zapravljanja prostega časa.

Link to comment

ma daj no. nič slabega nisem mislil. in ne mislim si merit tiča z nobenim, sploh preko neta ne. pa tudi ne govorim nekaj v tri krasne in ne pretiravam. pač veliko vem (oziroma poskušam čimveč vedet) o biomehaniki in delovanju čoveškega telesa (biologija, kemija...). to so dejstva, in upam da ne bo zdaj kdo zahteval naj jih podprem, ker če bom začel limat študije bom zapolnil tisoč strani in zaspamal temo. tistih 30 minut je za stare mame. če oseba ni sposobna na dan 60 minut športne aktivnosti srednje visoke intenzitete ni fit.

ne razumem tega da če se folk odloči da bo nekaj storil zase, mora it kupit wiifit. tako kot moj sosed, ki smrdi cele dneve v pisarni, pride s službe pa pred tv. in zdaj misli da bo ne vem kaj naredo, saj si ga je ravno zato nabavil (kar wii si je šel kupit, mu pa nintendo drugače smrdi). pač upam da ni tu med vami kdo ki je enakega prepričanja. po čike se pa ne more sprehodit do 300m oddaljene trafike, mora iti z avtom. samo to. :)

ratt-logo.gif
Link to comment

Kot sem že enkrat zapisal, pa si veselo preskočil, bom še enkrat. Kaj je zate fit je očitno malo izkrivljena definicija, ker meni je že par zdravnikov predlagalo znatno manj telovadbe. Par ur telovadbe tedensko naj bi zadostovalo, s tem da si to večina privošči med vikendom. V kolikor imaš vsaj pribljižno narmalen metabolizem seveda.

Kot drugo, redna ura na dan je za mnoge izmed redno zaposlenih ljudi z družino precej dobra iluzija.

Jaz se s tabo žal ne bi mogel bolj nestrinjati, saj mi glede na pisano deluješ bolj kot fitness junky, ki je zgubil zdravo razsodbo po tem, kaj je še "nujno za ohranjanje dobrega zdravja" in "nujno, da imaš bicepse in perfektne mere".

Zame gibanje za zdravje pomeni gibanje, da s tem zmanjšuješ možnost srčnih obolenj, ne pa da imaš nabite mišice in telo primerno za reklame spodnjega perila. Razumeš razliko? Nekaj v tem stilu, če na hitro poiščem en google link.

Glede na dosedaj povedano s strani sodelavca, ki si je WiiFit kupil, mu omogoča ravno to. 30 minut zmerne aerobne vaje dnevno. Suh je tako in tako že.

Kaj še rabi?

Link to comment

pač imava drugačne poglede na to :)

lažje je verjeti v nekaj kjer piše da je dovolj 2,5 ure telovadbe na teden, kot nekje da je potrebno dosti več. sicer se strinjam da zmanjšaš precej nastanek srčnih obolenj tudi s tem, ampak si še vedno bogi.

pa saj ni važno, važno je da je wiifit fun, in veselim se ko ga dobim. še bolj pa ko bodo naredili ssx ali ski jump deluxe zanj. :love:

raje dajte povedat če se kaj dela v tej smeri (razen wiiski in novo napovedan projekt EA, ki bi naj zamenjal znamko BIG). a ne bi bilo kul da špilaš metroid prime, in ko se nagneš v levo/desno začneš strafat. kak bi pado not :ihih:

mi pa ni všeč cena, za moje pojme bi bila lahko nižja, ampak to je itak problem vseh današnjih iger, kar je že zopet druga tema.

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.