Skoči na vsebino

[Uradna tema] Wii Fit


Bessie

Priporočene objave

Sklepam, da rabiš prevod.

Evo povzetek:

Mickey DeLorenzo je postal nekoliko znan na internetu lansko leto, ko je z uporabo Wii sports, kot edino vadbeno rutino, izgubil 4 kilograme. Po tem, ko se je nekoliko zredil, se je odločil da poizkusi še z Wii Fit. V svojem novem eksperimentu mu je uspelo v 45 dneh izgubiti 6,8 kilogramov. Sicer priznava, da bi kakršnakoli telovadba 60 minut na dan prinesla podobne rezultate, vendar pravi, da mu je bilo slednje početje z Wii Fit precej zabavno.

Bo?

Link to comment
  • Odgovorov 137
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 3 meseci ...

Že kr nekaj časa je mimo od izida Wii fita, še poletje je mimo, pa me zanima če ga še uporabljate al pa nabira samo prah? :D

Sam sem ga med poletjem sicer bolj malo, zadnje čase pa ga spet vsak dan (sem se malo zredil čez poletje :red: - da ne bo napačne predstave o moji teži, iz 68 na 73 kil).

Odkar pa imam xboxa, uporabljam wii samo za fit (razen če je punca tu, potem igrava mario kart in mario party). Ga pa nebi nikoli prodal, ker mi je wii fit :bowdown:. Vsaj malo migam, če ne drugega. Brez tega se sam nebi nikoli spravil delat sklece, trebušnjake, itd. vsak dan ;)

Urejano od Jackobi
Alen6552.png
Link to comment
  • 2 years later...
  • Pred 4 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.