Skoči na vsebino

BigBang >.>


Priporočene objave

:doh: , do zdaj nisem imel tezav z big bangom, vendar sem pred kratkim pri njih narocil Mantis Speed podlogo, se na slikci je bila narisana Speed podloga. No pocakam 3 dni, pride postar in vidim da je embalaza nekoliko drugacna kot tiste ki jo imajo oni na netu gor. Vseeno placam, podpisem, grem v sobo, odprem in vidim da so mi poslali Control podlogo ki jo sploh niso imeli na internetni strani prikazani. Dans grem do njih s tem in zahtevam denar + postnino nazaj, ce mi noujo vrnili vsega jih bom pa posilju v pizdo materno in jim zabrisu ta paket v glavo.

Me zanima ce ima se kdo slabe izkusnje z BigBangom.

PS: v trgovini niso imeli Speed podloge zato sem narocil iz spletne trgovine, ki je kazalo da jo imajo na zalogi, vendar so mi polali cisto drug artikel >.>

Link to comment

jaz pa sem šel gledat v big bang,, ker sem videl oglas, da imajo razer mantis speed podloge za miške...

pa grem v BB in so bile samo podloge mantis control, pa sem pač vzel tole mantis control... in sem kar zadovoljen

uporabljam pa miško razer copperhead blue,

kar pa se tiče naročanja preko bigbang trgovine - je boljše iti tja v trgovino in si pogledati in nato kupiti...

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

To pa ja ni problem, imajo jasna navodila pod vracilo blaga:

1. Kako vrnem kupljeno blago preko Bof.si?

1. Od pogodbe lahko potrošnik odstopi v roku 14 dni. Šteje se, da je sporočilo pravočasno, če je pošiljka oddana v roku. Stroške vračila krije potrošnik.

Pred vračilom blaga nas kontaktirajte na info@bof.si ali na telefon 01/ 309 37 91, da se dogovorimo o najboljši rešitvi.

Blago lahko vrnete na dva načina:

kupljeno blago pošljete z vso dokumentacijo na naslov: BIG BANG d.o.o. - SKUPINA MERKUR, Internet trgovina, Šmartinska 152, 1000 Ljubljana.

s kupljenim blagom se osebno oglasite v internetni prodajalni in tam opravite vračilo.

V kolikor izrazite željo po vračilu kupnine, vam jo vrnemo preko osebnega bančnega računa (tega nam morate v postopku vračila sporočiti).

Sklepam, da si narocil na Bof strani, vsaj tako to poveze iz BB strani, ko kliknes spletni nakup. Ne vidim problema.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.