Skoči na vsebino

Kaj trenutno igrate in kaksne igre imete


mfbarca

Priporočene objave

  • 2 years later...

Evo, da po...DAYUM, dveh letih malce obudim temo. Še kaj uporabljate svoj Wii? Katero igro igrate, ste nazadnje igrali? Uporabljate konzolo samo v rekreacijske namene, mogoče samo kot virtualno konzolo?

Da malce delim svoje izkušnje. Trenutno se zopet malce ogrevam za Wii, ko me je zopet pičil Nintendoščurek.

Trenutno me nedokončani čakajo

  • Super Paper Mario
    Kakšen teden pavze je imel, verjetno pa se ga bom še danes lotil. :D

  • Resident Evil 4
    Ko sem prišel do laboratorija so me tisti raztegljivi zombakeljni tako presrali, da sem igro instantno odložil. Od tedaj pa igra že kakšne pol leta počiva :D

  • in pa Legend of Zelda: The Twilight Princess, ki pa se ga nisem lotil iz same nizke stopnje poterpežljivosti pri privajanju novemu sistemu nadzora.

    V nekem kotu, oziroma na polici pa me čaka še Metroid Prime, ki sem ga rabljenega našel v Gamestopu na Dunaju za 3 evriče. Sedaj pa čakam, da dobim nekje kakšen originalen GC gamepad za soliden denar in v dobrem stanju.

Res pa je, da skorajda vsak dan vžgem Just Dance 2, da se po študijskih obveznostih pretegnem in prešvicam.

Torej, ja. Kaj pa vi? Koliko milimetrov prahu se je že nabralo na vaših Wiiljincih in zakaj je tako?

Jackobi_SI.png

Link to comment

No, pa dajmo obudit temo!

Osebno se lotevam Donkey Kong Countrya, ki je res moram reč, vrhunski špil. Ob takem špilu dejansko pozabiš na ves HD crap.

A jemljem ga na manjše zalogaje. Malce več špilam Wii sports resort, kjer se 3 na 3 košarke enostavno ne morem naveličati. Še posebej na višjih težavnostih, ko je prav slastno zahtevna.

Z wii-jevega servisa pa sem stegnil Super Mario Bros 3 za močan retro fiks in še eno dokazilo, da so Mario igre ene in edine, pa še Mega Man 10, ki je res vrhunskost dizajna.

Prahu na Wiiju ni, ker ga prižgem vsake toliko, vsaj za Mii chanel contest ali pa Nintendo channel update-e.

Hkrati me je še bolj podpalil izid 3DS-a in Pokemonov Black/White, da se ja še hitrejše in močneje vrnem v Nintendova nedrja. :)

Hkrati si dajem opomnik, da moram nabavit pike za Cave Story Wii in še par odličnic.

Link to comment

Oh em gee!!!! Red Steel 2 zgleda slasten! :o Treba umislit. Tebi, skokcu pa ukazujem, da si ubodeš Cave Story. Sam sem zadevo (skorajda) končal pred kratkim(jebeni zadnji boss je res brutalen). In res, toliko globine, toliko pozornosti do podrobnosti, izjemne glasbe in likov nisem videl že zelo dolgo časa. Sploh, če pomislimo, da je zadevo razvil samo en avtor!!! Čeprav dobro, resda bo igra izšla že na 3DSu, tako da je nakup na WiiWare potemtakem skorajda malce vprašljiv. Mebbe PC verzija + priklop Wiimotea? Kar se pa tiče(hehehe...reku sem tič :B) lanskih mojstrovin, sem si pa obljubil, da zadevo preigram poleti, ker bo v nasprotnem primeru faks šel pa-pa. :D

Jackobi_SI.png

Link to comment
Oh em gee!!!! Red Steel 2 zgleda slasten! :o Treba umislit. Tebi, skokcu pa ukazujem, da si ubodeš Cave Story. Sam sem zadevo (skorajda) končal pred kratkim(jebeni zadnji boss je res brutalen). In res, toliko globine, toliko pozornosti do podrobnosti, izjemne glasbe in likov nisem videl že zelo dolgo časa. Sploh, če pomislimo, da je zadevo razvil samo en avtor!!! Čeprav dobro, resda bo igra izšla že na 3DSu, tako da je nakup na WiiWare potemtakem skorajda malce vprašljiv. Mebbe PC verzija + priklop Wiimotea? Kar se pa tiče(hehehe...reku sem tič :B) lanskih mojstrovin, sem si pa obljubil, da zadevo preigram poleti, ker bo v nasprotnem primeru faks šel pa-pa. :D

Osebno sem zadevo preigraval na PCju, je pa res, da ne do konca. :)

Tam sem odletel z zmajem in zivel happily do konca svojih dni, nato pa se nisem vec dotaknil in sel naprej, mislim da sem potem menjal komp.

Jap, spil izide tudi na 3DS, ampak hej, spil je mojstrovina in take si zasluzijo biti nagrajene s kaksnim dodatnim evrckom. :)

Link to comment

AAaaach! Chicken! *points finger* Ma ja, sej jaz sem naredil isto, ma sem šel še vseeno loadat pozicijo pred to odločitvijo in sem šel do konca. Ampak tu...tu je pa res slaba. :D Moram mal pridt v old school gaming formo in se lotit(poleg še par klasik iz NESa). Drugač pa ja...jaz bom pa verjetno počakal na 3DS verzijo(in 3DS konzolo XD), da vidim junake še iz globinske perspektive.

Jackobi_SI.png

Link to comment
  • vrhovni

Super Mario Galaxy 2 z dečvo .. čeprav počasi ko hudič, enkrat na 14 dni se spraviva mal špilat. Pa še DKC naju čaka. O mojem back-logu špilov za Wiija, ki se vleče še iz časov GCja (Fire Emblem in Chibi-Robo anyone?), pa raje ne bi izgubljal besed. :o

Edit: eee, fak, pa še Zeldo: Four Swords mam na GCju, čist pozabuuu. Bomo to kr na Dolphinu use prešpilal, pomoje, da bo mal lepš zgledal.

Urejano od Anduril
Link to comment

Dang, Anduril. Kako pa špilaš Four Swords? Also, GC games! <3 Nekoč se prov spravim rekonstruirat zbirko iger iz GC časov. Verjetno mi je bila to najljubša izmed vseh konzol, ki sem si jih lastil(nekje na istem z Dreamcastom, ki ga pa...ironično moram tudi zopet kupit :D). Vendar stupidnež mladi, kot sem bil sem zadevo prodal, da bi si dobodil PSP(ki pa je s tedanjo zbirko iger smrdel). Neverjetno, kako lahko Nintendo osvoji srce. :)

Jackobi_SI.png

Link to comment
Dang, Anduril. Kako pa špilaš Four Swords? Also, GC games! <3 Nekoč se prov spravim rekonstruirat zbirko iger iz GC časov. Verjetno mi je bila to najljubša izmed vseh konzol, ki sem si jih lastil(nekje na istem z Dreamcastom, ki ga pa...ironično moram tudi zopet kupit :D). Vendar stupidnež mladi, kot sem bil sem zadevo prodal, da bi si dobodil PSP(ki pa je s tedanjo zbirko iger smrdel). Neverjetno, kako lahko Nintendo osvoji srce. :)

A vsaj še maš PSP? :D

Link to comment
  • vrhovni
Dang, Anduril. Kako pa špilaš Four Swords? Also, GC games! <3 Nekoč se prov spravim rekonstruirat zbirko iger iz GC časov. Verjetno mi je bila to najljubša izmed vseh konzol, ki sem si jih lastil(nekje na istem z Dreamcastom, ki ga pa...ironično moram tudi zopet kupit :D).

Trenutno nikakor, sem pa po nakupu povsod naokoli iskal GBA kable in sem dva ali tri celo uspel dobiti. Enoigralsko itak ne rabiš GBAja, tako da to sem nekaj malega takrat sprobaval. Moram pa ob priliki spraviti dečvo, da prešpilava zadevo v dvoje. Nazadnje sem FS sprobal na Dolphinu in dela super, če se ne motim, so pa programerski geniji za emulatorjem omogočili še celo način, da ti ob GCju emulira tudi GBAje kot kontrolerje. Awesome.

In ja, GC špilov, prešpilanih in nedotaknjenih imam še cel kup. Kar nekako se ne morem ločiti od njih.

Link to comment

Luckaaay! Mater ej...še vedno mi je žal za ono prodajo. :( Bo treba nekje dobit kkšn bundle s čimveč igrami. Also...mel sem v mislih kkšn playoff, da malce vzpodbudimo tale Nintendo comunity na forumu(What Nintendo comunity?). Seveda, če bi si uspel najt dost časa. Imam pa jst doma pomojm, da še en link cable in GBA. Soooo, yeah. Hint-hint, nudge-nudge.

Jackobi_SI.png

Link to comment
  • 1 year later...

Večino iger sem prodal, imam pa nekaj novih.

Trenutno (občasno) igram Dirt 2 in Wario Land: Shake It.

Namen pa imam nabaviti Red Steel 2 (pri zavviju je občasno akcija, se dobi za ene 5-6 €), pa še nekaj drugih.

Sicer pa sem po dolgih letih (hehe) premišljavanja namestil Homebrew Channel, zdaj pa me mika, da bi prestopil na temno stran. :plan:

Link to comment

O, da. Zelo, zelo priporočam Red Steel 2. Samo s tistim starejšim Motion+ dodatkom je mal štorasto mahat levo in desno. Drugače pa res odličen špil. Zelo barvita grafika, lušna zgodba, zelo lep dizajn sveta in ubitačen gameplay. Ob vsem tistem mahanju me je po štirih urah igranja prav že malce začela bolet roka. :D

Homebrew channel pa ni nujno temna stran. Sam sem si naložil nekaj emulatorjev, da lahko star rpgje špilam kakor je blo namenjeno, na kavču. Prav tako pa tudi precej prav pride kakšen Media player, da si človek pogleda tudi kakšen film.

Jackobi_SI.png

Link to comment
Homebrew channel pa ni nujno temna stran. Sam sem si naložil nekaj emulatorjev, da lahko star rpgje špilam kakor je blo namenjeno, na kavču. Prav tako pa tudi precej prav pride kakšen Media player, da si človek pogleda tudi kakšen film.

Točno, imaš popolnoma prav. To odpre skorajda znanstveno-fantastične možnosti.

Že zaradi emulatorjev se splača.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.