Skoči na vsebino

Predlagaj film


Priporočene objave

No, ker imamo ta vikend dan več počitka, sem se odločil, da tokrat nebom umrl od dolgčasa, ampak si bom pogledal en dober film. Zanima me predvsem žanr, ki bi vseboval kakšne orke (ja, ta prave mesnate s metrsko sekiro v roki in ne tiste kraljeviča morja ;) ) & stuff ali pa kakšen film z Light vs Dark vsebino. Torej sem za ta vikend bolj fantazijsko obarvan. Pa ne prosim z LOTR, ker sem ga prežvečil že daleč in še dlje.

P.S: Če je gledal kdo že The Seeker-a (The Dark Is Rising), naj komentira malo film.

Link to comment
Ja en dober film, ki se dogaja na morju je Waterworld. Preveč ti ne bom razkril, se pa bojujejo dobri in slabi ;)

Preberi še enkrat moj post. ;) Mislim sem, na film z orki (orcs) in ne film z orkami (ubijalski delfini, t.i. kraljeviči morja).

Under siege 1 & 2 sem pa tudi že gledal. Steven Seagal FTW! :bowdown:

Link to comment

hja, težko mi pride na pamet kak film z orki in podobno, da ne zbledi ob gospodarju prstanov. dungeons&dragons je katastsrofa, kaj več mi pa ne pride na pamet. edino record of lodos wars, ki je fantastičen, vendar je anime.

pred kratkim sem gledal dragon wars, ki je beden. mogoče pride v poštev jumper, je sicer bolj pop corn, ampak če imaš punco s katero bi gledal film je pa kr prebavljiv. (ni pa notri nobenih fantazijskih likov)

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.