Skoči na vsebino

Graficno najzahtevnejsa igra do sedaj je?


Sawyer

Priporočene objave

Vegas mi dela vredu. Samo sem pa neko drugo RPG igro probal. Two worlds al nekaj takega. Tam tudi ni cisto tekoce.

Štos je v tem, da večina iger na xboxu ne dela tekoče, oz. odvisno kaj pojem tekoče tebi pomeni.

Eden izmed redkih špilov, ki resnično delujejo brez zatikanja je CoD 4 in pa športne simulacije.

Pri Vegasu, GRAW, Mass Effect, LO... je padec framerejta močno opazen.

Probaj CoD 4 in če ti dela tekoče, naj te nič ne skrbi.

Padec frejmrejta je pač klasika in verjetno nikoli ne bo povsem odpravljen. Še posebej pa je 'lowfps' značilen za COOP špile, tako da je s tvojo konzolo sigurno vse v najlepšem redu.

Link to comment

Da, pri CoD3 sem imel doslej najhujse fps drope.

Obcasno, ko si cez vecji del mape pogledu je padlo na nekih 10 okvirckov na sekundo, kar je obcutno premalo.

Pac avtorji izbirajo med boljso grafiko ipd. in vecjim frameratom. Kaj izbrati, da se jim bo marketnisko bolj splacalo je pa njihova odlocitev.

Link to comment

Hmja koncno en ko zna jasno povedat nekaj :P.

Tekoce je za mene minimum 60fps pri PC shooterah. 40-45fps se da preziveti.Pod 40 pa ze nimam vec za tekoce. 20-30 oz se majn ze krepko naigrabilno za mene, vsej kaj se tice streljacin in dirkacin.

COD4 nemrem probat ker ni xbox360 demota.

Sej bi blo vse vredu in prav ce bi debilni programerji omogocali nastavitvev detajlov na nizje nastavitve za multiplayer kot je to praksa na PCju.

Ker GRAW 2 ko gres v COOP online padne tak hudo da se komaj merim sovraznike. To je nesprejemlivo ce mene vprasas. Mam te reje na low kot pa to.

Link to comment

Tud jaz zelo težko igram streljačino pod 40 fpsji.

Ko enkrat iz CoD 4 (ki ga je igrati res prava poezija) prešaltaš recimo na Gears of War, te ima da GoW ne boš pognal nikoli več.

Še posebi pa rata vse skupaj neigrabilno v COOPu, kjer ponavad fpsji padejo še za 10.

Sej počasne taktične streljačine ala Vegas in GRAW se še da preživet, da bi pa recimo DMC 4, CoD 4 igral z nizkim frejmrejtom je pa enostavno nemogoče.

@Pek

Za to ti pa res ni treba skrbet. :D

Je velik večja možnost, da bodo špili zmer bolj optaminiziran, če pa že ne, bo pa stanje sigurno isto kot zdej.

Link to comment

jaz mam Boxa tak samo zarad takih iger ko so res zanic ali pa sploh niso dostopne na PCju. Recimo COD4 dvomim da bi spilal na konzoli. Edino kaj PC verzijo pokvari je cheatanje. Ampak jaz nemrem niti priblizno tak dobro aimat z gamepadom. Pa se namenskih low ping serverov ni za take stvari.

Link to comment

ČE dajo opcijo na konzole, jo fuknem skozi okno. Čim manj nastavitev imo.

Jest sm že za standardizacijo fpsjev, v smislu, da ima vsak fps isto tipko za reload, granato, use item... Ne pa še več nastavitev.

Aja pa do zdej me res ni nikjer motilo padec fpsjev, ama nikjer.

PR gears of war padejo fpsji samo med neigralnem delu, se pravi med sekvencami, ko se vrtiš itak blura okolje, poleg tega se pri padcu fpsjev precej bolj pozna, če igraš z miško, kjer imaš full kontrol speeda cursorja.

Na gamepadu je druga pesem.

Če ti kdaj padejo fpsji pod 35 res ni treba jokat, špil se da tudi na 35fps preigrat na tvju z gamepadom, ampak vseeno raje vidim 60fps nad to cifro e že teško opazi razlika. Če se pa fpsji gibljejo med 40-60 je pa to top performance zame.

Link to comment
ma daj ne bluzi tumarij. Za tebe je tak potem bolse da naredijo crni ekran z piko in temu recejo igra. Bos se najbols srecno sledec potem kaj odsebe dajas tukaj.

Nevem kaj naj rečem na tvoj neargumemntiran dogovor.

Mogoče to, da so tvoje izjave pogumne glede na to,da podpiraš eno zimed slabaosti pcja na konzole. Ni kaj si pogumen, pa čeprav si ....

Link to comment

Ne pravim samo da si smesni kot klavn z rdecim nosom ki se je polulal. Ker ti noces opcije za low detajl grafiko v igri ker hoces cim majn nastavitev, moram zaj jaz spilat z 10fps. Jaz mam reje slabso grafiko kot pa gnilo stekanje kar se na konzoli nebi smelo dogajat.

To da bi lahko porgramerji bolse optimizirali oz ze v osnovi slabso grafiko je druga stvar.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.