Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Tu imate temo za VAŠE probleme z Xbox360.

Sem spadajo težave s konzolo, internetno povezavo do Live-a, problemi glede Liva

in še ostale težave z vašim preljubim Xboxom . :love: ....kako naprej v kaki igre .. .. kontroler ti ne dela ... mama ti nepusti igrat CoD4 ....nimaš punce ups to pa nespada sem :doh: .... itd.....

Pa ne da bi spet kdo odpiral za vsako težavo novo temo ,

ker bom takoj začel brisat in zaklepat !!!!!!!!

in še ena majhna sprememba v tej temi :

nesmiselne spam poste brišem, tako da niti ne probajte spamat OK :bleh:

Urejano od Bessie

Xbox

Link to comment
daj mi sliko ka vidim ker je to ključ ;)

mogoče imam :D

Poglej kontroler (spodaj)

Slusalice so se mi zapele za pas, jaz vstanem, kontroler pade na tla in pokvarim LB. Od takrat naprej v spilih hodim :eviltongue:

Drugace se kljucu rece torx ali phillips...kje to kupiti ker v Merkurju imajo samo torx pa se to je najmansi 10ka...

http://www.youtube.com/watch?v=jWcmKACHlaU&NR=1

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Živjo!

Jaz sem pa ene 3 mesece nazaj vpisal kodo za 12 naročnino GOLD, pa zdaj en čas nisem igral (kakšen mesec nisem prižgal Xboxa), no zdaj se mi je pa zaluštal mal igrat, pa mi kaže kot da bi imel le Silver naročnino... Pa vseskozi dobivam error (ko želim it na account managament, alpa kakšen demo downloadat - Status code: 80072741)

Ve kdo kaj bi bilo lahko narobe?

Lep pozdrav, Rok

Link to comment

jst mam pa en problem:

moj x360 me ignorira,

ne pogovarja se z mano,

v postli je mrzu,

še pogleda me vč ne...

Jst ne vem kaj naj nrdim, včasih sva se tok hudo mela skupi,

pa tut na najino obletnco sm se spomnu !

hm... mogoče mi je zameru k sm načel temo da bi mela otroka.

prosim pomagite mi

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Na kaki party bi ga mogo pelat. Lan party, that is. Pa ne samo ti, tud jaz, pa še kdo drug. Da se malo druži z vrstniki :objem: Pa kak nov špil mu kupi, da se bo lahk igral.

Se ma prednaročeno gta4,

pa sm mu povedu, pa nč...

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
Se mi zdi, da sem imel podobno tezavo, ko sem zelel vpisati gold kodo.

Problem sem resil tako, da sem spremenil naslov (account management).

Živjo,

sem spremenil tisti naslov v ACCOUNT MANAGEMENT-u, pa še vedno ni nič bolje... Pod Membership mi piše edinole Silver membership in to je edini membership, ki naj bi ga imel.

Ima še kdo kakšno idejo, preden pokličem Live support v Anglijo in zapravim 5€ za klic?

Lep pozdrav, Rok

Link to comment

Pa si prepričan da si pred 3. meseci pravilno vpisal kodo ?

A si kaj igral prek interneta po tem ko si jo vpisal ?

Ker če si jo enkrat vpisal pa da je prijela bi jo moral 100% met na istem gamertagu.

A si kj spreminu Gamertag ? (da si v druzga vpisal ?)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Prepričan sem, da sem pravilno vpisal kodo, saj takšne kode (mobi, bančna kartica...) vedno 3x preverim, igral sem 2 meseca veliko, zdaj zadnji mesec sem pa šele zdaj probal spet igrat (brez sprememb gamertaga, windows ID-ja ali česa podobnega) in nikakor ne dela... Live me označuje kot Silver memberja...

Link to comment

Moj bratranec si lasti xbox elite. Ampak ima eno težavo, ne more se povezat na xbox live. Dvomim da je kaj narobe s konzolo, saj sem sam imel enako težavo, in sicer to, da je bil moj ponudnik interneta Amis. Nikakor mi ni ratalo se povezat. Sedaj, ko pa imam SiOL, pa mi je povezalo v trenutku. A še ima kdo drug Amis povezavo in ve, kako se povezat? :)

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Tale topic je prekletstvo...namreč zdi se mi da mi je crknil DVD pogon na 360ki. Začelo se je že prejšnji teden,m ko včasih ko sem vstavil špil mi je napisalo Open Tray češ da ni nič v pogonu in se je zadeva samo stopnjevala do danes, ko mi sploh nič več ne zažene, ne backupov, originalov in niti dvd filmov.

Iste težave sem imel že pred eltom na stari konzoli (zdi se mi da je bil hitachi), ko mi je mogoče še ratalo kak špil zagnat v 100em poskusu ampak potem pa nič več, vendar se spomnem, da je bil pogon vsaj zelo glasen in se je trudil prebrat dvd, zdaj mi pa samo dvakrat zabrni in takoj napiše open tray. Anyway tist se je dalo še odpravit z kalibriranjem laserja tole zdej pa nevem kako bo. Upam, da ni dvd pogon fuč, da je samo kej malega, sploh glede na to da imam Benq najnovejši premium in take stvari neb smele več bit aktualne.

Zej me zanima če je imel kdo podobne težave in če mu je to uspelo odpravit, drugače pa me zanima kakšno politiko imajo sedaj pri Mullerju (kupil sem ga v MB v centtru), a ti kr dajo novga al pošlejo v Nemčijo in čakaš pol leta?

Do sedaj sem menjal že veliko konzole vendar so bile vse napake odpravljive, ali menjava dvd pogona, kalibriranje laserja, nov disk itd ampak tole se mi pa zdi že kr hudo tak da kak predlog prosim.

:thumbdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Zdaj ne vem, če ti to kaj pomaga, ampak jaz sem mel isti problem pri prvem boxu, že kr iz škatle ni čital ničesar. Stvar sem neso nazaj v avstrijo, pa so mi jo zamenjali.

Sej, če ne druga, baje se da kr nov pogon kupit na kakem ebayju pa to... Če ti ne preostane drugega, kupiš to pa neseš nekomu, da ga menja.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.