Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

ok mam en problem!Tist controler ki sem ga dobil zraven pri xboxu360 mi pocasi crkuje tipka LB!Včeraj k sm igral guittar hero sem komi, da sem kej zadel.Potem pa čez neki casa pa je delala normalno pri vikingih pa spet crknla!Kaj nej naredim?Odprem controler pa bolj pogledam?!

xbox360 > all

Link to comment

Ja baje je kr problem tele kontrolerje odpirat, ker majo neke čudne šraufe. Sej, če ga boš lahko odprl, ti kr poglej, sam jaz bi najrajši nov kontroler kupo, če ne moreš brez LBja.

So pa te tipke res občutljive, da tak rečem. Meni se na enem kontrolerju desni bumper da ful manj not stisnit od levega. Hvala bogu zaenkrat še vse dela, je pa res da ful malo uporabljam tisti kontroler.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
ok mam en problem!Tist controler ki sem ga dobil zraven pri xboxu360 mi pocasi crkuje tipka LB!Včeraj k sm igral guittar hero sem komi, da sem kej zadel.Potem pa čez neki casa pa je delala normalno pri vikingih pa spet crknla!Kaj nej naredim?Odprem controler pa bolj pogledam?!

Torx ali pa philips kljuce rabis ce zelis ofnt kontroler... kje pa zadevo fasat pa beri prve poste.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
ok mam en problem!Tist controler ki sem ga dobil zraven pri xboxu360 mi pocasi crkuje tipka LB!Včeraj k sm igral guittar hero sem komi, da sem kej zadel.Potem pa čez neki casa pa je delala normalno pri vikingih pa spet crknla!Kaj nej naredim?Odprem controler pa bolj pogledam?!

A si siguren da je kriv kontroler, da nisi trufno knofe v GH3 ;):lol:

Xbox

Link to comment

g33k xD

a mate C# v school ?

No, tako sintakso najdeš že precej prej, v Cju naprimer. Nisem čisto prepričan, kateri jezik jo je prvi uporabljal, vsekakor pa jo C# uporablja zaradi svojega posnemanja C/C++ sintakse. ;)

Šola je pa že nekaj časa za mano. Sem zaposlen kot programer. ;)

Link to comment

A ima še kdo zadnje čase probleme z livom. Konkretno zadnje tri štiri dni. Resetiral sem ruter, ga na novo nastavil pa nič. Imam namreč tak zamik da je joj. Poskušam ustreliti tipa v CoD4 pa naenkrat izgine in mi je za hrbtom pa me sesuje.:x

Oko pravi da skačem ko zajček po mapi. :crybaby:

Link to comment

_________________________________________________________

hm... tole sem mal na hitro pomislil,

gledal sem filmčk Frag Dolls: FPS Marathon kako naj bi te štiri dekleta postavile rekord, kjer so igrale 24h FPS Raimbow six wegas2.

http://www.gametrailers.com/player/32657.html

Prav zanima me koliko je dovoljeno spanca če bi to delale več kot en dan.

No, misel je pa bla da bi lohka mi tut tole naredil ane?

g33ki smo, spat nismo navajeni, sam skupi mal pokličemo folka s kameram pa te reči pa bi lohka postvil rekord.

__________________________________________________________

Čudna misel da bi se spravil kaj takega delat, čeprav že imam izkušnje z igranjem 24h na kakšnih LAN partyih (PC).

Kaj mislite ?

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.