Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Meh, tile rekordi niso kar tak... Še posebej Guinessovi ne, tisto kar je tam napisano je itak out of this world. Za kako drugo "agencijo za rekorde whatever" pa itak ne vem. Tak da, bog ve kak je vsa ta protokol, da nek rekord postane uraden, pa itak je tovrstni rekord sigurno večji od 24 ur. Vsaj po moje :headscratch:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Imam problem z NAT, vendar router ni problem. Problem je sam računalnik. XBOX se povezuje preko ICS(Internet connection sharing), ta pa preko wirelessa. V nastavitev za brezžično omrežno povezavo sem odprl porte z IPjem od xboxa. Zgleda takole

new-picture-2.jpg

Glede na to, da je NAT še vedno moderete, sprašujem če kdo ve kako pravilno odpreti porte, oz kaj drugega naresti, ker sedaj imam težave pri Halo-ju z povezovanjem.

Probal sem tudi bridge povezavo, vendar brez uspeha. Če je komu uspelo to usposobiti, bi prosil za pomoč. :(

Link to comment

Mam problem z igro Ridge Racer 6, ki sem jo kupil na ebayu. Igra je NTSC, ampak ni regionalno omejena. Lahko pridem v igro, pokaže uvod, izberem avto in progo. Ko pa dam start je samo črn zaslon in slišat je glasbo. Mam plazno LG, če ma to kake veze. A se da to kako zrihtat?? Kaj bi blo narobe, da mi ne kaže slike?

Link to comment

HELP PLEASE! A mi lahko kdo pove kaj je z mojim xbox-om 360 , dobil sem ga včeraj(lol) pa sem danes zjutraj pol ure nažigal Forzo motosport 2, pa mi sklop špil pa nabije k pr RROD-u. Heellpp :doh: :doh: :doh:

Link to comment

Sem še enkrat vse priklopil in NE dela. svetijo pa vse lučke razen zgoraj desno(rdeče) je pa poležen(ni navpično postavljen)

Vem sicer da bi mi z užitkom poslali tole :cough:, ampak meni bi bol prijalo če mi nekako pomagate(če je možno :crybaby: )

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.