Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

a pol mi bojo delal sam ntsc pili?

a so tut v evropi kksni ntsc pili al sam pal?

btw: sej sm reku da ga mam iz amerike-ntsc

btw2: a bi se dal s kknimi cfwji to spremenit da bi mi delal?

a mi loh kdo pomaga :crybaby:[/quote:1n6u9kac]

ne

razen če kupiš PAL konzolo al pa če bom nabavljal NTSC igre.

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Sup folks!

Danes sem zopet nafural gold account in reaktiviral MorbidMagic-a,...

Problem je pa sledec. Ze nekaj cajta(kake 2, 3 tedne) mam novo konzolo, ki je delala top notch. Na live se je povezala 1x takoj na zacetku, na dan LAN party-ja...to je pa to.

Danes, ko pa sem na LIVE povezan konstantno mi pa konzola freeza. In sicer, ko se povezem na LIVE je nekaj casa v redu, dashboard se nalozi in po eno sedmem ukazu, ki ga dam na kontrolerju konzola stekne...After that je potreben reboot....

:disbelief:

Se je to komu ze dogajalo? A mislite, da bom moral spet v Müllerja? :yuck:

Tnx

Update: Konzola stekne, ko se dogaja bilokaj kar se tice profila npr. ne daj bog, da stisnem guide button.... :tard:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Sup folks!

Danes sem zopet nafural gold account in reaktiviral MorbidMagic-a,...

Problem je pa sledec. Ze nekaj cajta(kake 2, 3 tedne) mam novo konzolo, ki je delala top notch. Na live se je povezala 1x takoj na zacetku, na dan LAN party-ja...to je pa to.

Danes, ko pa sem na LIVE povezan konstantno mi pa konzola freeza. In sicer, ko se povezem na LIVE je nekaj casa v redu, dashboard se nalozi in po eno sedmem ukazu, ki ga dam na kontrolerju konzola stekne...After that je potreben reboot....

:disbelief:

Se je to komu ze dogajalo? A mislite, da bom moral spet v Müllerja? :yuck:

Tnx

Update: Konzola stekne, ko se dogaja bilokaj kar se tice profila npr. ne daj bog, da stisnem guide button.... :tard:

Lahko, da so kakšne težave na Live strežnikih. Malce čudno se mi zdi, da bi ti konzola zaradi account-a "zaštekala".

Xsiluro.jpg

Link to comment

jaz sn opazo enkrat pr fifi 08, da kak nasprotnikov igralec ni bil viden, zaj pa se mi je to zgodil tud pr uefa 2008, sam vidi se kak čofota po tleh pa žoga čudno skače :P

se je to že komu drugemu tud zgodil?

1x pa se mi je pr uefi zgodil da sm najmanj 5 min igral podaljšek 2. polčasa, dokler se nisem naveličal, pa sm ugasnu vse skup :D še v meni nism mogo sploh

so to bugi kaki al se sam men dogaja? :P

Link to comment
Gost gamer1234

To se meni včasih tud dogaja pri eni streljačini ,ko vstrelim so metki nevidni.Problem rešim tako da grem v xbox meni in spil ponovno zazenem.Pa ponavadi pri špolih, ko xboxa zalavfam ter nalozi level traja 2 do 3s da se teksture polepšajo.Kaj tega ste vsi navajeni al mam samo jaz taksno sreco da se mi to dogaja.

PS:Ampak se vedno ponosen lastnik xbox

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment

problem problem,nebom mogel spat.box mi ne bere iger. se mi že pojavilo pa sem ga malo po režah posesal pa po čudežu spet zalaufal.zdaj pa je :sweat: kar zjokal se bom. ma kako je pri mulerju.tri leta garancije mam.moram samo box dati ali komplet kar spada zraven? ja pa HD lahko zadržiš ker mam mape za halo gor pa cod4 mape itd... vah sem žalosten ,ko mam tak malo časa in zdaj ko ga mam me je zajebo.fuck...je gdo kupo v mulerju in ga menjal? :?

dprulles.gif
Link to comment
problem problem,nebom mogel spat.box mi ne bere iger. se mi že pojavilo pa sem ga malo po režah posesal pa po čudežu spet zalaufal.zdaj pa je :sweat: kar zjokal se bom. ma kako je pri mulerju.tri leta garancije mam.moram samo box dati ali komplet kar spada zraven? ja pa HD lahko zadržiš ker mam mape za halo gor pa cod4 mape itd... vah sem žalosten ,ko mam tak malo časa in zdaj ko ga mam me je zajebo.fuck...je gdo kupo v mulerju in ga menjal? :?

Jepp ravno pred kratkim sem reklamiral pri Muellerju in dobil Falcončka. Moj X360 je bil kupljen 30.1.2007 in dejansko velja 3 letna garancija.Ne delajo težav, disk je prijazna prodajalka prestavila iz starega na novega, ker sem povedal, da imam "savegame" gor in da nebi rad še enkrat preigraval iger. Aja by the way ni bil RROD ampak mi je X odpovedal poslušnost in ni hotel več prikazovat slike na LCD-ju, kljub lepemu zelenemu ring of light. Sedaj se seveda slinim ob HDMI sliki, ki je v primerjavi z Vga kablovjem superiorna,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ma še kdo probleme s slušalkami&micom, ki so zraven premiuma. Mam stikalo na off, pa še vedno kaže včasih da govorim. Pa tud nikol ne vem, a me folk dejansko sliš.

Je mogoče kje nastavitev, da se poveča glasnost, ker tud pri kolescu na max, morem met ozvočenje nekje na četrt, da sploh slišim ostale.

Link to comment

Mam en problem. Nikakor ne se ne morem prikklopit na Live. Grem na Join now, kreiram nov račun (prej nisem imel nobenega live računa) in potem ni napiše, da ta storitev ni na voljo ?? :x Kaj to pomeni, da se ne morem konektat na Live?

Sem pa na Trieri (MB).

Link to comment

Ok, mi je uspelo s to državo. Zdaj pa me zanima, kako kupit gold card preko mastercarda, glede na to da imam izbrano državo UK. A je kakšen problem? Super bi bilo, če bi kdo opisal, kako treba točno to naredit, ker nimam pojma.

Hvala

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.