Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Juhuhu!

Včeraj smo nadgradili konzolo, ki jo je zahtevala prijava na XboxLive....po nadgradnji so se začele dogajati čudne stvari, ko menjaš profil (ker pač v družini imamo vsak svojega) po novem vedno želi povezavo z internetom oz. z XboxLive in, da ne bo vseh napredovanj shranjeval....kaj te zdaj to je?.....ko želiš igrati igro z kinectom se sploh ne moreš prijaviti, ker skozi teži za povezavo in ne moreš nadaljevati stopnje katero si že osvojil, ampak igro lahko začneš kot Anonymus Player.....na konzoli imamo nameščen ixtreme 3.0....težave se pojavljajo pri igranju originalnih iger tistih s pašnikov še niti sprobali nismo.....ima kdo kakšno idejo?....Hvala!.... (((:

LP B.

Što Bager Ne Može, Ja Lopatom......

Link to comment
  • N7
Juhuhu!

Včeraj smo nadgradili konzolo, ki jo je zahtevala prijava na XboxLive....po nadgradnji so se začele dogajati čudne stvari, ko menjaš profil (ker pač v družini imamo vsak svojega) po novem vedno želi povezavo z internetom oz. z XboxLive in, da ne bo vseh napredovanj shranjeval....kaj te zdaj to je?.....ko želiš igrati igro z kinectom se sploh ne moreš prijaviti, ker skozi teži za povezavo in ne moreš nadaljevati stopnje katero si že osvojil, ampak igro lahko začneš kot Anonymus Player.....na konzoli imamo nameščen ixtreme 3.0....težave se pojavljajo pri igranju originalnih iger tistih s pašnikov še niti sprobali nismo.....ima kdo kakšno idejo?....Hvala!.... (((:

LP B.

modane konzole NE updejtaš. najslabše jo boste odnseli, ko bo konzola fasala ban z live omrežja. za pomoč se obrni na enega izmed sponzorjev. ti bodo znali svetovat. pretirana diskusija o flešanih konzolah na forumih ni zaželjena...

ozi_SLO.png

Link to comment

problem imam z vsemi kinect igrami razen sports 2, ki mi dela

ustvarila sem ze 2 nova profila brez live-a in za vsak slučaj izklopila internet....

in napise mi vsakic ko se hocem v katerokol igrco prjavt s kermu kol profilom al je na live ali ni:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

kakšna ideja, je še komu to počelo?

hvala!

Link to comment
problem imam z vsemi kinect igrami razen sports 2, ki mi dela

ustvarila sem ze 2 nova profila brez live-a in za vsak slučaj izklopila internet....

in napise mi vsakic ko se hocem v katerokol igrco prjavt s kermu kol profilom al je na live ali ni:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

kakšna ideja, je še komu to počelo?

hvala!

A lahko mal več poveš o tvoji situaciji? Maš modano konzolo? Zakaj se pa ne prijaviš na live in pa zakaj si izklopila internet?

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
problem imam z vsemi kinect igrami razen sports 2, ki mi dela

ustvarila sem ze 2 nova profila brez live-a in za vsak slučaj izklopila internet....

in napise mi vsakic ko se hocem v katerokol igrco prjavt s kermu kol profilom al je na live ali ni:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

kakšna ideja, je še komu to počelo?

hvala!

Poskušaj pogledati pod glavne nastavitve Xboxa, ali imaš obkljukano shranjevanje iger na Cloud sistem ali na trdi disk naprave.

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
Poskušaj pogledati pod glavne nastavitve Xboxa, ali imaš obkljukano shranjevanje iger na Cloud sistem ali na trdi disk naprave.

Igre se mi shranjujejo na trdi disk.

Probala sem tudi že spremeniti fakelive = true in pa da ne odpira pop-upov....

Sem šla po tem forumu: http://www.team-xecuter.com/forums/archive/index.php/t-83239.html

in ne dela še vedno....očitno je problem v verziji dash-a 14717....in nisem še nikjer zasledila, kaj bi se še dalo narediti....

Link to comment
modane konzole NE updejtaš. najslabše jo boste odnseli, ko bo konzola fasala ban z live omrežja. za pomoč se obrni na enega izmed sponzorjev. ti bodo znali svetovat. pretirana diskusija o flešanih konzolah na forumih ni zaželjena...

ozi Hvala za nasvet.....ampak posodobil sem jo po predhodnem posvetu z enim izmed sponzorjev ((o: ...sicer pa zdaj je kar je, modali smo jo , ker smo pač v začetku mislili igrati igre iz pašnikov sedaj pa igramo oz. sin in v.d. žena igrata original igre....vem pa da diskusija o modanih konzolah ni zaželjena....se bom popravil, obljubim.... [o:

LP B.

Što Bager Ne Može, Ja Lopatom......

Link to comment
problem imam z vsemi kinect igrami razen sports 2, ki mi dela

ustvarila sem ze 2 nova profila brez live-a in za vsak slučaj izklopila internet....

in napise mi vsakic ko se hocem v katerokol igrco prjavt s kermu kol profilom al je na live ali ni:

Your console can't connect to XBOX Live. Do you want to exit this session and test your network connection? If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.

In če dam no, me da v igrco kot guest in se nič ne shranjuej, če pa dam yes pa itak jav napako ker ne more na net....

kakšna ideja, je še komu to počelo?

hvala!

Tudi mi imamo podobno težavo....zaenkrat še rešitve nismo uspeli najti ((((:

LP B.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Što Bager Ne Može, Ja Lopatom......

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

En hud problemček mam. Prjšn tedn mi je laufau slim 6 ur v eno ampak je delal normalno, tud nobenih zvokou čudnih ni blo. pol ga pa ugasnem in k sm ga hotu nasledn dan pržgat ni blo nč. Ne da nobenga zvoka od sebe, nobene lučke ni, sam na napajalniku gori rumena, na boxu pa nič. Nunjo bi rabu pomoč kaj bi to lahko blo če je kšn tak da se mal bl spozna. Pa prosim brez odgovorou kot so: na servis ga nesi in podobni :D Hvala

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • N7
Anyone? Trenutno mam sicer že novga boxa ampak še useen bi prjšnga poštimal, da bo lahko ponovno koristno služil meni ali nekomu drugemu :) če ma kdo kakršnokoli idejo ki se je ne najde na prvih treh straneh googla bi biu zlo hvaležn :)

pro-dej ga men.

pol ga bom pa jest odnesu na servis.

:cheerful:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.