Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

  • vrhovni

Najprej preveri ali so res vsi kabli priklopljeni. Če je vse OK naredi tole:

Reset the console display settings

If the display problem is still not resolved, reset the display settings of your console. Here’s how:

Remove any discs from the disc tray.

Turn off the console.

Turn on the console.

Note If you are using an Xbox 360 Wireless Controller, turn on the console by using the Guide button on the controller. Make sure that you use the player 1 controller when you do this. The player 1 controller will have the upper-left light illuminated.

As the console starts, on the controller, press and hold Y while pulling the right trigger. The display settings are reset to the default settings, and then the console automatically restarts.

Xbox support

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Upam da mi lahko kdo pomaga. Z enim kolegom se poskušava povezat na xbox live party (delovalo zadnja 2 meseca brez problem), in napiše cannot connect to xbox live party.... sem tudi ze pogooglal težavo vendar nobenega odgovora nisem dobil ki bi bil uporaben.

Eni so pisali da bi naredil portforward ampak ne verjamem da je v tem težava.

Mogoče je imel kdo podobne težave in jih rešil?

Hvala za odgovore,

lp

Link to comment

Če uporabljaš router moraš urediti portforwarding, drugače se drugi ne bodo mogli povezovat k tebi.

Xbox LIVE requires the following ports to be open:

  • Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)

A se je kaj takega zgodilo v tem času?

Jaz sem recimo imel X360 povezan brezžično in sem naletel na podoben primer, ko sem nabavil wireless slušalke. zadevo sem rešil s tem, da sem ožičil xbox.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Bom probal portforward nardit sam je cudn da je prej skos laufalo normalno.... pa NAT mam tut skozi na open... sporočim če bo ql :):P

hvala za reply

Če imaš NAT open, potem imaš tudi te porte poštimane, ni potrebe po ročnem portforwardingu. Verjetno imaš vklopljen UPNP na routerju.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

mocko imel sem popolnoma enak problem. Oba open nat type. Vse delalo prej normalno potem pa kar naenkrat ne deluje. Pri men je delovalo samo to: Prej sm bil povezan na router s kablom ker drgač je bil nat type strict če sm bil povezan na modem. Nato sm se odloču da bom pač šol na modem in sm mogu vse izklopit in na novo zagnat. Se pravi vse kable iz modema in ruterja vn in počaku 5 min in dal nazaj not in zdej deluje. Nat type je open in party gre joinat.

Gapi x3.jpg

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Ich habe ein problem... Zakaj mi skos mece sliko vn in potem pride nazaj, kdaj pa sploh ne pride nazaj in mi napise ali nepodprt video format ali pa ni video signala... Mam na hdmi kablu xbox. Jest sumim, da je kabl fuč... tv dela vse ok...

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Ich habe ein problem... Zakaj mi skos mece sliko vn in potem pride nazaj, kdaj pa sploh ne pride nazaj in mi napise ali nepodprt video format ali pa ni video signala... Mam na hdmi kablu xbox. Jest sumim, da je kabl fuč... tv dela vse ok...

Pri meni je kabel povzročal enake težave... menjava je rešila vse.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

No pa mam še en problem... zdej sem koncno dobil kodo za wireless in se mi noče povezat. Finta je o nekih IPjih in pa, da ne dovoljuje druge naprave se povezat. Tut preko telefona ne gre... pa koda je prava... HELP ME MADAFAKAZ!!! :P

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

po kar nekaj letih bp delovanja sem prejšnji vikend ko sva s punco hotela mal nažigat xbox doživel šok :o zasvetila je rdeča lučka, javilo je error code e 73 (semizdi) in se hudič noče več zagnati. Je morda kak softwareski problem oziroma kaj kar bi se dalo zrithat doma al bo tole treba nest na servis? :\

Link to comment
  • N7
po kar nekaj letih bp delovanja sem prejšnji vikend ko sva s punco hotela mal nažigat xbox doživel šok :o zasvetila je rdeča lučka, javilo je error code e 73 (semizdi) in se hudič noče več zagnati. Je morda kak softwareski problem oziroma kaj kar bi se dalo zrithat doma al bo tole treba nest na servis? :\

sklepam, da si tole ze obdelal?

http://support.xbox.com/en-US/error-code-lookup

na tvojem mestu bi odnesel na servis. poskusi pri enemu od nasi sponzorjev. oba obvladata popravila, pri playgamu ti bo priznal tud popust (ksi clan).

- z iPad prekoTapatalk HD

ozi_SLO.png

Link to comment

sicer nisem pogledal tele strani sam sem bolj ali manj že sam poskusil narediti vse te zadeve a brez uspeha :\ sedaj se mi poraja vprašanje koliko bo servis sploh stal? playgame je fajn ja samo sem iz okolie lj, novo mesto je malo predaleč. Je poleg goblina še kakšen drug ponudnik, ki je potencialno cenejši? ker navsezadnje se potem že skoraj bolj splača nabavit rabljenega modanega xboxa če bi popravilo preveč stalo

Link to comment

kolikor sem še raziskoval po internetu je zadevo mogoče popraviti doma tako, da na tak ali drugaen način popraviš heatsinke s pregrevanjem? sicer se mi stvar ne dopade najbolj ampak če ima kdo kakšno dobro izkušnjo s tem bi prosil za mnenje saj na internetu mrgoli ljudi, ki so s tem preprostim postopkom zadevo odpravil za krajši ali daljši čas

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Velko pomoč rabm! Neki cajta nazaj sm na xbox 360 začeu špilat red dead revolver. pač že k sm meu bossa Bad Bessie mi je zaštekal če je hotla bič uporabt ampak sm se pol ognu tega in mi je ratal čez pridt, zj mam pa v mestu vrata kjer se nadaljuje zgodba z nekim Bar Fightam in takoj k zaštartam mi vrže black screen in se ne odziva box sploh. kakršna kol pomoč bi bla super :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.