Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
Si 100%, da si kodo pravilno vpisal?

Nisem še naletel na to, ampak mogoče so točke regijsko zaklenjene. A imaš kartico v nemškem ali francoskem jeziku?

100% sem kodo prav vpisal imam 4 kode vse sem 5 vpisal vendar vsepovsod isto piše kartice so v 6 jeziki na prvi strani pod kodo

Link to comment
Dej fotko kartice, prej pa zamegli kobriši kodo... lahko da so časovno omejene in so bile veljavne do nekega datuma, ali pa jih je že nekdo porabil...

Ponavadi, če so porabljene, to napiše.

Poleg države, si vpisal tudi angleški naslov na xbox.com?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Točke vpisuješ preko xbox.com-a?

Če si vnesel angleški naslov in ti ga je sprejelo, pa ti kode še vedno ne primejo bi rekel, da so ali regijsko zaklenjene, so nepravilne ali pa so bile časovno omejene. Lahko poslikaš, zakriješ kodo in postaš sem kartico?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu kod tudi pri XBOX 360 konzoli.

Imam problem glede prenosa igre iz USB na HDD od konzole. XBOX ima 120GB trdega diska. Igranje iz USBja mi deluje. Ne vem pa kako si prenesem igro na trdi disk konzole, da mi ne bo treba imet vedno vstavljenega USBja.

Prosim za nasvet!

Link to comment

Jaz mam pa en majhen bolj nadležen problem z XboXom, ki bi se ga rad rešil. Danes sem priklopil XBoX na net in ga posodobil. In od zdaj naprej vsakič ko kdo hoče prijavit svoj profil prvo zagnjavi, da se ne more prijavit v XboX Live (seveda se ne more, ker nima kabla). XboX-a drugale nimam nikoli na net prikloplenega, ker ne igramo online. Samo nadležnega sporočila bi se rad znebil.

Lp Milan

Link to comment

To nadležno sporočilo je izgleda prišlo z prejšnim ali zadnjim updejtom. Precej folka se nad tem pritožuje, ampak nisem še nikjer zasledil, da bi se ga lahko odstranilo. Žal.

MS support v tem primeru svetuje, da preveriš povezavo in imaš konzolo vedno povezano na net, kar pa ni to, kar bi ti rad. MS pač. :D

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.