Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

.

1 Turn on the Xbox and allow it to fully start. When prompted, choose to sign in to Xbox Live or allow the console to connect automatically.

2 Press the "Guide" button located in the middle of your Xbox 360 controller. Hold the right trigger button until the "Settings" blade is selected. Scroll down to select "Profile", then select "Auto Sign-in".

3 Select the "Disabled" option underneath the "Xbox Live" headline, then press the green "A" key. Restart the Xbox to confirm it no longer automatically signs in to Xbox Live.

BessieSABU.png

Link to comment

Emmm...ni problem auto sign-in. Zurbum je takoj ugotovil v čem je problem. XboX se normalno ustavi pri izbiri profila. Problem pač nastane, da ko si izbereš profil, se pa hoče XboX v LIVE prijavit. Jaz pa XboXa nimam na internet priklopljenega. Tukaj pa nastane težava, da hoče XboX vsakič zdaj naredit "Network connection test". Povezave pa seveda ni, ker ni kabla :)

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
4200 točk sem kupil.. sem 2 kodi dobil za 2100, ena deluje, druga ne..

Domnevam, da si preko spleta kupoval... Kot je Bessie rekel, obrni se na prodajalca. Meni se je to enkrat zgodilo. Sem jim pisal in so mi takoj poslali novo, ker so ugotovili, da so poslali isto kodo dvema.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Jup, najprej ponovna kalibracija. Tukaj so navodila kako to narediš: KLIK!

Če ne zaleže, potem pa naj dobro premisli kaj je spremenila odkar ji več ne dela Kinect:

  • sprememba nastavitev Kinecta
  • odklopljen Kinect? Preveri ali je kabel priključen na Xbox
  • dodan svetlobni vir, ki moti Kinect - nova luč, odgrnjena zavesa in sedaj sveti sonce v Kinect,...
  • premajhna oddaljenost od Kinecta - vsaj 1,8m!
  • spremenjena lokacija Kinecta (npr.: prestavljen Kinect iz TV-ja nad TV) - potem je potrebna ponovna kalibracija - več o pravilni postavitvi Kinecta v sobi tukaj: KLIK! in tukaj: KLIK!

Če nič od tega ne pomaga, potem če je možnost sprobaj Kinect na drugem Xboxu.

Kot zadnja opcija je tudi možno da se je Kinect pokvaril, čeprav dvomim.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

ahoj

kot kaže ima moj internetni ponudnik neke težave z dns serverjem, oz. kakor koli že problemi ki so se najprej pojavljali na računalniku in so izginili po uporabi googlovega dnsa, opažam da se sedaj pojavljajo tudi na xboxu (vsaj tako bi rekel - potrebno je večkrat poskusit in refreshat, da sploh kaj uspešno dobim prek interneta)... zato me zanima, če kdo ve kako je s spreminjanjem dns nastavitev na škatli (če M$ to sploh dovoli?)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.