Skoči na vsebino

Xbox 360 in različni PROBLEMI !!


Samotar

Priporočene objave

Meni pa še danes ne dela. Ko grem pod Network in tam edit setings, je IP dober pa vse oz. moralo bi že iti na automatic in ne gre, vedno mi ven napiše , da IP ni dober ali pa defult getaway ni dober. Modem sem za 30 sec izključil in nato spet prižgal in isto-ne dela.

Prosim pomagajte, ker se mi zmeša!! :x

DarySLO.png
Link to comment

Meni se je to tudi parkrat (imam SiOL), brez bilokakšnega pametnega razloga. Penil sem, pa tudi večkrat vse resetiral, pa nič. Potem je s časom zginilo. Vem pa, da je parkrat pomagalo, če sem ama baš vse žice s povsod ven potegnil pa z elektrike za 10 minut (vem, da obstaja nek pozitiven efekt v tem, da vse izklopiš za več kot 5 minut. ne vem kaj točno, a neka jse "bolj" resetira, kot sicer... jao ta tehnika :D). Parkrat se je tako rešilo, parkrat ne in sem živčen šel delat kaj drugega. Potem je kar naenkrat izginilo in zdaj nisem imel tega že zelo dolgo. Upam, da pri tebi ni še kaj bolj permanentnega, ker potem samo 0801000 pa gasa. :bleh:

Link to comment

Čaki čaki, dary, ampak, a tebi sploh je kdaj uspelo urihtati Live? je to le motnja, ki se je kar naenkrat pojavila, ali pa sploh še nisi nikoli imel povezave na Live?

SiOLove DNS strežnike imaš vnesene, right (verjetno da ja, saj bi ti drugače reklo, da so ti problem)?

DNS strežniki

primarni: 193.189.160.13

sekundarni: 193.189.160.23

Ker to je edina stvar, ki jo jaz poleg osebnih podatkov moram vnesti. :headscratch:

Link to comment

Jaz sem že imel live, lahko sem se connectal, špilal igre prek neta, potem pa je predvčeraj to začelo srati.

Pa tile DNS strežniki tudi ne grejo, sem vtipkal pravilno in ne gre. Nevem kaj je narobe, sploh pa nevem kaj oni hočejo od mene! :crybaby: Vedno napiše IP FAILED.

Je še kaka rešitev?

DarySLO.png
Link to comment

Mam 1 problem z live pikami.

Prek ebaya sm iz neke UK trgovine kupil 4000 pik.

Ko sem vpisal prvo kodo mi je napisalo can't reedem this code.

Sem pač mislis da so modeli v trgovini zajebali sem jim napisal da koda ne dela in so mi poslali novo. Ampak tud pri tej kodi mi vrže ven isto napako. :mirror::tard:

SLOpopo.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.