Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

Jaz sem bil danes v obeh BigBangih in so prasci vzeli GT5p dol iz polic :D

Sem za foro vprašal enega od prodajalcev če imajo GT5p in je dobesedno rekel da je eden od njih zafukal :lol: zadevo in dal igro prehitro na police in da je uradna izdaja jutri, em kaj še vedno ne vejo da je uradna izdaja v Petek 28ga :lol:

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz sem bil danes v obeh BigBangih in so prasci vzeli GT5p dol iz polic :D

Sem za foro vprašal enega od prodajalcev če imajo GT5p in je dobesedno rekel da je eden od njih zafukal :lol: zadevo in dal igro prehitro na police in da je uradna izdaja jutri, em kaj še vedno ne vejo da je uradna izdaja v Petek 28ga :lol:

omg si pa burek :doh: :doh: uradna izdaja je jutri :doh: :doh:

mogoc ti ne ves kdaj je :doh: :doh:

Link to comment

Niger ni treba klet.

Ozi to se pa zgodi ko v BBju narocijo 5 komadov spila. Hja. Tako pac je. Zaka ne kupis rajs pri kopru? ^^

Vcasih si res zelim da BB zgubi licenco za prodajo spilov ker da imajo v velenju 2 komada je pa katastrofa! To je enako ko da prides v gostilno in majo sam brezalkoholne pijace :doh:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Še je ene par iger po BBih (lahko jo potegne iz druge trgovine), tok da lahk pohitite...Naslednja runda pa bo čez 3 tedne.....

Drugače pa igra kot sama je brez pretiravanj "FENOMENALNA". Vsaj meni osebno do sedaj nobena dirkačina ni bila tako dobra. Izgled čista desetka, kokpit dober da je joj in tako je pravi užitek prihraniti dinarčke in kupiti nov avto :). Komaj čakam da naberem za F40 :drool: . Vodljivost avtomobila je veliko boljša kot v GT4, pa že tam ni bila slaba. Včasih zna imeti malo težavne naloge, sploh za tiste ki vozijo z veliko pomoči (določenih z njimi ne gre narediti za zlato medaljo). Avtov je zaenkrat več kot dovolj in mislim, da je vredna teh 35 Eur. Online pa še včasih zafrkava. Edino kar me je motlo je prvi grozno dooolgggg update :disbelief:

Rock on :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.