Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

hm, meni pa update v špilu ne dela...zmeraj javi napako, prej pa, da čas in ura nista prav nastavljena :crazy:

Morda zaradi predčasne prodaje?

Ja ga biksa. Meni tud še ni uspel dol potegnit. Dopoldne se je ustavil po nekaj% sedaj pride do cca 50%???

Navdušenje ali mlatenje prazne slame po forumu? Kakor za koga.

Igro sem imel namen kupit in ker sem tu videl link sem jo pač naročil.

Link to comment

Ja ga biksa. Meni tud še ni uspel dol potegnit. Dopoldne se je ustavil po nekaj% sedaj pride do cca 50%???

Navdušenje ali mlatenje prazne slame po forumu? Kakor za koga.

Igro sem imel namen kupit in ker sem tu videl link sem jo pač naročil.

Uro in datum sem uštimal, DL pride do celih 20%, nakar umrje

Gre očitno za prevelik naval na strežnike ali pa postopni vklop dolpotegljivost, saj špila do petka sploh ne bi smelo bit na policah (prodaja se pri nas pa v Skandinaviji)

 

 

Link to comment

Obvestilo na Svetu iger, citiram:

OBVESTILO VSEM PREDNAROČNIKOM IGRE Gran Turismo 5 Prologue!!!

Trgovina SVET IGER obvešča vse, ki ste prednaročili igro GRAN TURISMO 5 Prologue, da bomo pričeli z odpošiljanjem igre v ponedeljek, dne 31.03.2008! Zahvaljujemo se Vam za zaupanje in Vas lepo pozdravljamo!

Link to comment
Obvestilo na Svetu iger, citiram:

OBVESTILO VSEM PREDNAROČNIKOM IGRE Gran Turismo 5 Prologue!!!

Trgovina SVET IGER obvešča vse, ki ste prednaročili igro GRAN TURISMO 5 Prologue, da bomo pričeli z odpošiljanjem igre v ponedeljek, dne 31.03.2008! Zahvaljujemo se Vam za zaupanje in Vas lepo pozdravljamo!

Zakon! Sploh ni važn gdaj pride.... sam de pride pa de se mal prešpilamo! :thumbup:

Link to comment

Jaz sem najbolj srečen, da maš končno pogled iz kabine.

Zdaj za online me zanima, če mi lahko kdo pove, a se lahko naredi lobby ali na kaki način se lahko z frendi dobiš?

Ful pa sem upal na to da bi lahko svojo muziko v avtu nabijal.

Ne vem za kaj je to taki problem naredit, zdaj ko ma ps3 disk notri, če gledaš da majo to na pc že 5 let ali še več eni špili.

Ni nam lahko!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.