Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • N7
Končno uspel update in sedaj lahko v igri delam dodatne nastavitve avta in online dela ZAKON :rock::rock:

sem dal včeraj zvečer update izvajat. po eni uri je bilo na cca. 50%. sem kar pustil in šel v horizontalo. in sem bil zjutraj prelen, da bi ugotovil, če je update uspešen.

:ihih:

ozi_SLO.png

Link to comment

YESSS!!! Tudi jaz sem danes dobu mail od gameplaya. Je poslano.

Sm pa meu kr zegn, namreč na strani že piše...

On order with supplier: Could be over 14 days

Očitno se Prologue po Evropi prodaja kot vroče žemlje. Al se je pa sam Sony zajebu pri oceni povpraševanja. :lol:

V vsakem primeru važn da bo to nsledn tedn pri meni :beer:

Link to comment
A je pogled iz kabine dejansko uporaben ali je vključen bolj za okras? Funkcionalen pogled iz kabine je odlika pravih simulacij.

Sam sicer raje vozim iz odbijača, a kabinski pogled ima nek čar, ki te vseskozi vleče vanj. Je pa pogled absolutno uporaben (ja, tudi levo desno se da gledat)

Drugače pa lahko do izida GT5 za Prolog pričakujemo številne nadgradnje.

 

 

Link to comment

MaTTrA, Metalord66: Folk iz par večjih ameriških forumov je na Sony in PD že naslovil pismo z zahtevami, kaj popravit. Tako da jim dajmo kak mesec, potem pa bo pomoje online poštiman.

Ej, kako se dirkačem na ovalih ne strena? 300 km/h, gas do daske, mene je po 10 krogih začel na smrt dolgočasit...

Mi pa preseda VOLAN NA DESNI. Travme od dogodka, ko sem peljal avto mojega soseda, ki je Anglež (in ima nek orjaški Land Rover z volanom na DESNI), v Lesce na servis. Najhujših 5 kilometrov mojega lajfa...

 

 

Link to comment

dej pa res ne vem;a sm jest tolk nesposobn, al morš bit že res mastercar, da potolčeš čase na one mišn rejsih? nism glih zelenc v tej seriji gt-ja (preigral gt1,gt2,gt3,gt4), sam k je max k se približaš prvemu času zaostanek 1,5 s!! :crazy: no, vsaj jest! ma še kdo mogoče podobne težave?

mogoče volan kej pripomore h temu? drugače pa igra sama 1A (no skor)!!! :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.